آزمون دروس متمرکز آنلاین دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز شروع شد

به گزارش آخرین خبر، مدیرکل دفتر سنجش و آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی از شروع برگزاری آزمون دروس متمرکز این دانشگاه از 11 تا 18 مرداد ماه اطلاع داد.

آزمون دروس متمرکز آنلاین دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز شروع شد

اسرافیل علا مدیرکل دفتر سنجش و آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی آخرین خبر درباره نحوه برگزاری آزمون های آنلاین دروس متمرکز این دانشگاه، گفت: آزمون دروس متمرکز نیم سال تحصیلی دوم این دانشگاه از امروز 11 مرداد ماه شروع و تا روز آدینه 18 مرداد ماه ادامه دارد.

وی اضافه کرد: امتحانات دروس متمرکز در دو ساعت 12 و 15 برگزار می گردد.

مدیرکل دفتر سنجش و آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت:برای هر یک از ساعات فوق یک بازه امتحان نوبت دوم در نظر گرفته شده است که اگر به دلایلی پیروز به شرکت و اتمام آزمون خود در نوبت اول نشده اند در نوبت دوم شرکت نمایند لذا توصیه می کنیم دانشجویان در بازه زمانی اول شرکت نمایند تا اگر به هر دلیلی از جمله مشکل قطعی اینترنت روبرو شدند بتوانند برای نوبت دوم برنامه ریزی نمایند که اگر در این نوبت هم با مشکلاتی روبرو شوند دیگر فرصت جبران ندارند.

علا گفت: امروز 11 مرداد ماه درس مهارت قوانین و کسب وکار ساعت 12 برگزار گردید که 8 هزار و 507 نفر از دانشجویان مشمول آزمون متمرکز بودند که از این تعداد 6 هزار و 507 نفر در آزمون ساعت 12 شرکت کردند و مابقی دانشجویان می توانستند در ساعت 13:30 در آزمون شرکت نمایند که هزار و 249 نفر در آزمون نوبت دوم شرکت کردند.

وی اضافه کرد: بر همین اساس به دانشجویان مشمول آزمون ساعت 15 امروز و روزهای آ تی توصیه می گردد که در آزمون نوبت اول شرکت نمایند. امروز برای ساعت 15 حضور 22 هزار و 995 نفر دانشجو مشمول آزمون متمرکز را در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته خواهیم داشت.

مدیرکل دفتر سنجش و آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی در خاتمه گفت: این آ زمون شامل 23 عنوان درس از دروس عمومی و مهارت مشترک برای دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته است که شامل 244 هزار و 508 نفر درس است.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1202

به "آزمون دروس متمرکز آنلاین دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز شروع شد" امتیاز دهید

4 کاربر به "آزمون دروس متمرکز آنلاین دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز شروع شد" امتیاز داده اند | امتیاز: 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون دروس متمرکز آنلاین دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید