شروع ثبت نام مرحله جدید وام ضروری بازنشستگان

به گزارش آخرین خبر، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از شروع ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق (سال 1399) از اول آبان به مدت یک ماه اطلاع داد.

شروع ثبت نام مرحله جدید وام ضروری بازنشستگان

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از شروع ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق (سال 1399) از اول آبان به مدت یک ماه اطلاع داد.

محمود مرتضایی فرد با بیان اینکه مبلغ وام ضروری 10 میلیون تومان است، گفت: همانند دوره های گذشته این تسهیلات با کارمزد 4 درصد و اقساط 36 ماهه ارائه می گردد و بازنشستگان وظیفه بگیران تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری می توانند با توجه به شرایط عنوان شده در سایت از 1 تا 30 آبان ماه امسال به مدت یک ماه با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir و سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.ir اقدام به ثبت نام نمایند.

مرتضایی فرد گفت: متقاضیان طبق شرایطی که در زمان ثبت نام بر روی سایت درج می گردد، می توانند ثبت نام نمایند. بازنشستگانی که در مراحل اول و دوم سال 98 (مهر سال 98 تا مهر سال 99) از وام ضروری 7 یا 10 میلیون تومانی استفاده نموده باشند، حتی در صورت ثبت نام نیز در این مرحله به آنها وام تعلق نخواهد گرفت.

وی با بیان این نکته که ثبت نام در سامانه اینترنتی، حقی را برای پرداخت وام به متقاضی ایجاد نخواهد کرد، گفت: پس از اتمام مهلت ثبت نام یک ماهه، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات رفاهی، میزان حقوق و غیره آنالیز و اولویت بندی شده و بر اساس میزان اعتبار تخصیصی توسط بانک عامل، واجدین شرایط معین و اسامی آنها در سامانه اعلام می گردد.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه زمان پرداخت وام دوره جدید پس از اتمام ثبت نام اینترنتی اعلام می گردد، اضافه نمود: پرداخت وام ضروری واجدین شرایط به صورت ماهانه و با توجه به سقف معین شده توسط بانک عامل صورت می گیرد و وام ضروری واجدین شرایط دارای امتیازهای اول به ترتیب در ماه های ابتدایی پرداخت خواهد شد.

منبع: مهر

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1328

به "شروع ثبت نام مرحله جدید وام ضروری بازنشستگان" امتیاز دهید

1 کاربر به "شروع ثبت نام مرحله جدید وام ضروری بازنشستگان" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام مرحله جدید وام ضروری بازنشستگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید