آماده سازی بسته افطاری برای توزیع در حاشیه تهران

به گزارش آخرین خبر، رئیس بنیاد مستضعفان گفت: با هماهنگی با ستاد ملی یاری مؤمنانه، یک میلیون بسته افطاری را برای توزیع در میان مناطق حاشیه ای تهران، البرز و مناطق محروم آماده نموده است.

آماده سازی بسته افطاری برای توزیع در حاشیه تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آخرین خبر از بنیاد مستضعفان، سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفاندر حاشیه بازدید از اجرای طرح توزیع یک میلیون بسته افطاری ساده که با همت بنیاد مستضعفان در حال اجراست اظهار کرد: بنیاد مستضعفان در هماهنگی با ستاد ملی یاری مؤمنانه، یک میلیون بسته افطاری را برای توزیع در میان مناطق حاشیه ای تهران، البرز و مناطق محروم آماده نموده است و از امروز توزیع این بسته های افطاری شروع می گردد.

رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به تجلیل سال گذشته رهبر انقلاب از طرح افطاری ساده گفت: یک میلیون بسته افطاری تهیه شده توسط کمیته امداد، بهزیستی، خیرین، گروه های مردمی و جهادی توزیع می گردد و این یک میلیون بسته تا خاتمه ماه مبارک رمضان توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه توزیع این بسته های افطاری در روز های منتسب به امیرالمؤمنین و ابوالایتام انجام می گردد اضافه کرد: امروز که روز شهادت امیرالمؤمنین است اولین محموله این طرح شامل 200 هزار بسته افطاری توزیع می گردد و از فردا نیز روزانه یکصد هزار بسته در مناطق حاشیه تهران و البرز و مناطق محروم کشور توزیع خواهد شد.

فتاح با اشاره به هزینه تهیه هر بسته افطاری گفت: این بسته ها از محصولات کارخانجات لبنی و آشامیدنى متعلق به بنیاد تهیه شده و قیمت تهیه هر بسته در بازار آزاد بیش از این میزان است.

رئیس بنیاد مستضعفان در ادامه با اشاره به مشارکت این بنیاد در طرح مواسات و همدلی مؤمنانه گفت: اوایل ماه مبارک رمضان اعلام کردیم که بنیاد مستضعفان با تخصیص 100 میلیارد تومان، تهیه و توزیع 500 هزار بسته غذایی را عهده دار می گردد و خوشبختانه امروز می توانیم اعلام کنیم که آخرین بسته های این طرح در سراسر کشور در حال توزیع است.

وی با اشاره به اذن رهبر انقلاب برای یاری حداکثری بنیاد مستضعفان به اقشار آسیب دیده از کرونا گفت: ما برای یاری های خود هیچ حدی قائل نیستیم و به هر میزان که بتوانیم، به مستضعفان و اقشار آسیب پذیر خدمت خواهیم کرد و البته این یاری ها محدود به ماه مبارک رمضان و دوران کرونا نیست، بلکه ما در پساکرونا نیز کنار دولت و در خدمت مردم خواهیم بود.

فتاح در ادامه با بیان اینکه از زمان شیوع کرونا تا امروز، ارزش یاری های نقدی و غیر نقدی بلاعوض بنیاد مستضعفان به 700 میلیارد تومان رسیده و 325 میلیارد تومان نیز به صورت تسهیلات قرض الحسنه برای اقشار آسیب دیده اختصاص یافته است اعلام نمود: ما طی روز های گذشته نیز با تخصیص بیش از 83 میلیارد تومان، برای 166 هزار فرزند یتیم تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، 500 هزار تومان در نظر گرفتیم.

رئیس بنیاد مستضعفان در خاتمه تأکید کرد: بنیاد مستضعفان همان طور که از نامش پیداست، برای مردم است و کوشش داریم تا به این مهم جامعه عمل بپوشانیم.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1068

به "آماده سازی بسته افطاری برای توزیع در حاشیه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده سازی بسته افطاری برای توزیع در حاشیه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید