استقلال قرار است به شما تکیه کند؟، مدیری که نیامده گروکشی می نماید

به گزارش آخرین خبر، در چند روز اخیر اعلام شده است در صورتی که احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال گردد یک اسپانسر نامشخص 15 میلیارد تومان به این باشگاه تزریق خواهد نمود

استقلال قرار است به شما تکیه کند؟، مدیری که نیامده گروکشی می نماید

آخرین خبر- بعد از استعفای امیرحسن فتحی از استقلال ماجرای انتخاب مدیرعامل در این باشگاه به یکی از حاشیه ساز ترین اتفاقات ورزش ایران تبدیل شده است. بعد از حضور فتح الله زاده در هیات مدیره این باشگاه او با اهرم استعفاهای مجازی اش در نهایت توانست مدیریت این باشگاه را بر عهده بگیرد. مدیریتی که تنها چند روز دوام داشت و او در حین بیماری اش کناره گیری کرد تا وزارت ورزش به ترکیب دیگری برای هیات مدیره استقلال فکر کند.

حالا با حضور احمد سعادتمند در هیات مدیره گفته می گردد مدیرعامل بعدی این باشگاه احتمالا او خواهد بود.موضوعی که البته علی نژاد معاون وزیر ورزش پیش از خاتمه سال آن را تکذیب کرد و گفت مدیرعامل را در نهایت هیات مدیره این باشگاه انتخاب خواهد نمود.

با این حال تحرکات سعادتمند نشان از این دارد که او برای مدیریت استقلال دورخیز نموده است.

در چند روز اخیر اعلام شده است در صورتی که احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال گردد یک اسپانسر نامشخص 15 میلیارد تومان به این باشگاه تزریق خواهد نمود.

ماجرایی که احتمالا باعث فشار به اعضای هیات مدیره برای انتخاب او به عنوان مدیرعامل می انجامد.خصوصا در زمانی که استقلال به شدت به لحاظ اقتصادی در مضیقه است و باید پرونده های مختلفی را در فیفا سروسامان بدهد.

این سبک مدیریت در استقلال بیشتر به گروکشی می ماند. اسپانسری که شرط حمایت را انتخاب مدیرعامل می داند و عضو هیات مدیره ای که شرط تزریق منابع اقتصادی را مدیریت می داند.

باید دید در نهایت ماجرای هیات مدیره و مدیرعاملی باشگاه استقلال با این تحرکات به کجا خواهد انجامید و نسخه وزیر این بار برای این باشگاه جواب می دهد یا نه.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 931

به "استقلال قرار است به شما تکیه کند؟، مدیری که نیامده گروکشی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال قرار است به شما تکیه کند؟، مدیری که نیامده گروکشی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید