انتشار قرارداد حسن یزدانی با فولادین ذوب آمل

به گزارش آخرین خبر، مدیرعامل تیم فولادین ذوب آمل ادعای مطرح شده در برخی رسانه ها مبنی بر درآمد 300 میلیون تومان حسن یزدانی از لیگ، بدون کشتی گرفتن در این رقابت ها را رد کرد.

انتشار قرارداد حسن یزدانی با فولادین ذوب آمل

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران حسن یزدانی در پایان مرحله مقدماتی لیگ برتر با حضور در سازمان لیگ قراردادش را در فدراسیون کشتی با تیم فولادین ذوب آمل ثبت کرد.

عقد قرارداد او با آملی ها در شرایطی رخ داد که قهرمان جهان در سال 2021 از جهانی اسلو مصدومیتی به همراه داشت که حضورش در لیگ را با اما و اگر روبرو کرده بود.

به این ترتیب از همان زمان عقد قرارداد عنوان شد که یزدانی در صورت بهبود زانویش برای فولادین ذوب در مرحله پایانی لیگ کشتی خواهد گرفت که این اتفاق رخ نداد و یزدانی وزن کشی نکرد و صرفا برای تماشای کشتی ها روز جمعه گذشته در سالن 12 هزار نفری آزادی حضور پیدا کرد.

پیش از این بابک بهمنی مدیرعامل فولادین ذوب اعلام کرد حسن یزدانی با تیمش قرارداد سفید امضا داشته و پولی بابت عقد قرارداد با این باشگاه دریافت نکرده است. با این وجود اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه او قرارداد اندکی در سازمان لیگ بسته و 300 میلیون تومان خارج از قرارداد از فولادین ذوب دریافت کرده است.

بابک بهمنی با رد این ادعا گفت: چنین موضوعی صحت ندارد. ما با حسن یزدانی برای دو کشتی به توافق رسیدیم و قرار بود اگر آسیب دیدگی اش خوب شد، دو کشتی برای ما در مرحله پایانی لیگ بگیرد و در ازایش 300 میلیون تومان دریافت کند. با توجه به اما و اگری که در خصوص حضور یزدانی در لیگ وجود داشت، او قرارداد سفید با ما امضا کرد و بعد از آنکه نتوانست کشتی بگیرد، هیچ پولی بابت لیگ دریافت نکرده است.

مدیرعامل باشگاه فولادین ذوب که عضو هیئت رئیسه هیئت کشتی مازندران نیز هست، ادامه داد:انصاف نیست بابت پولی که نگرفته، چیزی نوشته شود. حسن یزدانی پهلوانی کرد و کنار تیم ما حضور داشت، اما به خاطر مصدومیتش تصمیم گرفت کشتی نگیرد. هر چند ارزش واقعی او برای ما، بیش از 3 میلیارد تومان است. ضمن اینکه او اگر قصد حضور در تبلیغات را داشته باشد، خیلی بیشتر از این رقمی که در رسانه ها عنوان شده، دریافت می کند. او برند کشتی ایران است، اما پولی بابت لیگ از فولادین ذوب نگرفته و اینکه پیش از مرحله پایانی لیگ کنار تیم ما بود، پهلوانی کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 بهمن 1400 بروزرسانی: 25 بهمن 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 2014

به "انتشار قرارداد حسن یزدانی با فولادین ذوب آمل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار قرارداد حسن یزدانی با فولادین ذوب آمل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید