انصراف 18 زن عضو مجلس انگلیس از انتخابات به خاطر تهدیدها و آزارهای جنسی

به گزارش آخرین خبر، هجده تن از زنان مجلس انگلیس به دلیل تهدیدها و آزارهای جنسی از شرکت در دور آینده انتخابات و تکیه بر کرسی نمایندگی انصراف دادند.

انصراف 18 زن عضو مجلس انگلیس از انتخابات به خاطر تهدیدها و آزارهای جنسی

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، 18 نماینده زن مجلس انگلیس اعلام نمودند که به دلیل تهدیدها و آزارها از کرسی خود در مجلس انصراف داده و در انتخابات آینده شرکت نمی نمایند.

به نوشته روزنامه نیویورک تایمز، در حالی که سیاستمداران انگلیسی در تدارک برای حضور در انتخابات مجلسی 12 دسامبر (21 آذر ماه) این کشور هستند، این گروه از زنان عضو مجلس انگلیس با انتشار بیانیه های جداگانه تصمیم خود را برای انصراف اعلام نمودند.

هِیدی اِلِن از نمایندگان حزب محافظه کار در شرح دلیل انصراف خود اعلام نمود، آزارها علیه او به شدت غیرانسانی شده اند.

او در یک نامه نوشت: من از تعرض ها به حریم خصوصی ام و اینکه تهدید و اقدامات قبیح به امری عادی تبدیل شده است، خسته شدم. هیچ کسی در هر شغلی که باشد، نباید با این تهدیدات، ایمیل های تهدیدآمیز کنار بیاید، اینکه در خیابان سر شما فریاد زده گردد، در رسانه های اجتماعی به شما دشنام داده گردد و مجبور باشید که در منزلتان آژیر هشدار نصب کنید.

کارولاین اسپلمن جوان 22 ساله عضو حزب محافظه کار انگلیس هم با انتشار یک یادداشت در تایمز لندن به تهدیدات موجود علیه زنان مشغول در سیاست در این کشور اشاره نموده است.

ق

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 23 آبان 1398 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 478

به "انصراف 18 زن عضو مجلس انگلیس از انتخابات به خاطر تهدیدها و آزارهای جنسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصراف 18 زن عضو مجلس انگلیس از انتخابات به خاطر تهدیدها و آزارهای جنسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید