بیست وهفتمین کنگره انجمن مطالعات خاورمیانه آلمان برگزار می گردد

به گزارش آخرین خبر، برگزارنمایندگان کنگره سالانه انجمن مطالعات خاورمیانه آلمان از محققانی که در حوزه خاورمیانه، شمال آفریقا و دنیا اسلام فعالیت می نمایند، دعوت نموده اند تا پیشنهادات خود را برای این کنگره ارسال نمایند. این پیشنهادات می تواند در دو بخش پنل های از پیش سازماندهی شده و مقالات فردی ارائه گردد.

بیست وهفتمین کنگره انجمن مطالعات خاورمیانه آلمان برگزار می گردد

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

شرکت در پنل ها و کارگاه های از پیش سازمان یافته، با حداقل سه مقاله ارائه شده امکان پذیر است. برگزارنمایندگان پنل ها، مسئولیت آنالیز کیفیت مقالات را بر عهده دارند و ممکن است مقالات با خلاصه های کم کیفیت را رد نمایند.

مقالات فردی نیز از نظر موضوعی با پنل ها در ارتباط هستند. محققان در این کنگره، 20 دقیقه فرصت دارند تا به ارائه مقاله خود بپردازند و پس از آن، 10 دقیقه برای بحث و گفت وگو درباره مقاله زمان دارند. مقالات می تواند به زبان های آلمانی و انگلیسی ارائه شوند. هر چند با توجه به ماهیت بین المللی کنگره، دست اندرکاران آن، ترجیح می دهند که دانشجویان از زبان انگلیسی استفاده نمایند. در این کنگره، حداکثر هر محقق به صورت انفرادی می تواند دو مقاله ارائه کند.

علاقه مندان به شرکت در این کنگره باید خلاصه ای از مقالات خود را تا 15 ژوئیه 2020 به کنگره انجمن مطالعات خاورمیانه آلمان در حوزه مستندات و تحقیقات معاصر ارسال نمایند. تصمیم گیری در خصوص پذیرش یا رد مقالات تا تاریخ 31 ژوئیه اعلام خواهد شد. محققان باید توجه داشته باشند که خلاصه مقالات باید حداکثر 300 کلمه باشد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 11 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 978

به "بیست وهفتمین کنگره انجمن مطالعات خاورمیانه آلمان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیست وهفتمین کنگره انجمن مطالعات خاورمیانه آلمان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید