ترامپ علت آشوب در آمریکا را، رسانه ها و اخبار جعلی می داند

به گزارش آخرین خبر، رئیس جمهور آمریکا در یک سری توییت به انتقاد از اعتراضات به مرگ جورج فلوید در شهرهای مختلف کشورش و بعضی اخبار منتشر شده در این رابطه پرداخت.

ترامپ علت آشوب در آمریکا را، رسانه ها و اخبار جعلی می داند

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

به نقل از وب سایت نیوز، رئیس جمهور آمریکا از افرادی که از منع رفت وآمد اعمال شده در شهر واشنگتن سرپیچی می نمایند، انتقاد کرد و در تویتتی نوشت: بسیار تاسف آور است که می بینیم رسانه های جمعی با اخبار جعلی شدت، اهمیت و شرارت چپ گرایان افراطی، غارت گران و ارذل و اوباش را کم اهمیت جلوه داده و شهرهایی را که تحت کنترل لیبرال دموکرات ها است را به ناآرامی و آشوب کشیده است. بسیار احتمال دارد که همه آنها با یکدیگر همدست باشند.

با توجه به منع آمد و شد جدی که در شهر واشنگتن اعمال شده، بسیاری از معترضان خود را به ماسک و عینک مجهز نموده اند تا درصورت تکرار تاکتیک های خشن پلیس آماده باشند. اما تا به امروز مقامات از تکرار تاکتیک های روزهای گذشته اجتناب نموده اند.

ترامپ در تویت دیگری نوشت: آشوب، بی قانونی و تخریب نیویورک را درنوردیده است. اندرو کومو، فرماندار نیویورک چه زمانی می خواهد از دولت فدرال درخواست یاری کند؟

وی همچنین در توییت دیگری نوشت: رسانه ها به دروغ ادعا کردند که آشوب های خشونت آمیز، صلح آمیز هستند و گاز اشک آور علیه آشوبگران استفاده شده است. اخبار جعلی به کشور ما به شدت آسیب می زند. کلیساها را به آتش نکشید!،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1103

به "ترامپ علت آشوب در آمریکا را، رسانه ها و اخبار جعلی می داند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ علت آشوب در آمریکا را، رسانه ها و اخبار جعلی می داند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید