تظاهرات صدها معترض به حصارکشی در مرز بین ایتالیا و اتریش

به گزارش آخرین خبر، صدها معترض به ایجاد حصار در مرز بین ایتالیا و اتریش قصد تظاهرات در منطقه برنر در مرز بین دو کشور را دارند.

تظاهرات صدها معترض به حصارکشی در مرز بین ایتالیا و اتریش

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش گروه بین الملل آخرین خبر به نقل از رویترز، منابع پلیس اعلام نمودند حدود 400 نفر امروز (شنبه) عصر در گذرگاه برنر بین ایتالیا و اتریش در اعتراض به محدود ساختن دسترسی به گذرگاه آلپاین تظاهرات خواهند کرد.

این تظاهرات درحالی برگزار خواهد شد که اتریش از طرح خود برای ایجاد حفاظ در گذرگاه برنر خبر داده است. این گذرگاه به عنوان یکی از مسیرهایی شناخته می گردد که پناهجویان برای دسترسی به مناطق شمالی اروپا مورد استفاده قرار می دهند.

مقامات پلیس محلی در تیرول اتریش اعلام نمودند که انتظار دارند این تظاهرات حدود ساعت 2:30 به وقت محلی در ایستگاه برنر ایتالیا برگزار گردد.

روزنامه کوریرا دلا سرا هفته گذشته گزارش داد که این تظاهرات توسط یک گروه آنارشیست از منطقه ترنتینو در شمال ایتالیا سازماندهی شده است. اتریش برای اعزام 300 افسر پلیس به محل تظاهرات برنامه ریزی نموده اما در عین حال اعلام آمادگی نموده بود که درصورت احتیاج، تعداد نیروهای اعزامی را افزایش دهد. پلیس منطقه تیرول نیز برای اعزام همین تعداد نیرو اعلام آمادگی کرد.

ولفگانگ سوبوتکا، وزیر کشور اتریش ماه گذشته میلادی در رم اعلام نمود که حدود یک میلیون پناهجو در امسال میلادی به دنبال حرکت از لیبی به اروپا و عبور از منطقه مدیترانه هستند. هرچند ایتالیا تعداد پناهجویان را بسیار کمتر از این رقم اعلام نموده اما تابستان آرام در آبهای مدیترانه احتمال بالا رفتن این رقم را افزایش داده است.

38

منبع: تسنیم
انتشار: 12 دی 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 585

به "تظاهرات صدها معترض به حصارکشی در مرز بین ایتالیا و اتریش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تظاهرات صدها معترض به حصارکشی در مرز بین ایتالیا و اتریش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید