حق پرسپولیس بود که قهرمان آسیا گردد، پیروزی ما دور از دسترس نیست

به گزارش آخرین خبر، به گزارش خبرنگاران، محمد ربیعی در نشست خبری پیش از بازی مس رفسنجان و پرسپولیس گفت: پرسپولیس قهرمان چهار دوره لیگ و نایب قهرمان آسیا است. ما هم مدار و برنامه های خودمان را دنبال می کنیم. داریم خودمان را از نظر فنی و ذهنی آماده بازی می کنیم. بازیکنان ما در یک هارمونی هستند که تدابیرمان را برای بازی داشته باشند.

حق پرسپولیس بود که قهرمان آسیا گردد، پیروزی ما دور از دسترس نیست

وی اضافه نمود: یحیی گل محمدی و همکارانش در پرسپولیس برای بنده خیلی قابل احترام هستند. حق آنها بود که در آسیا قهرمان شوند. کادر ایرانی، خوب و فهمیده ای هستند که برایشان آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان یادآور شد: هدفمان این است که برنامه هایمان را پیاده کنیم و امتیاز کامل را از بازی بگیریم. هدفگذاری برای این بازی باید طوری باشد که دست پر از میدان خارج شویم. کسب سه امتیاز را دور از دسترس نمی بینم. مس تیم دست و پا بسته ای نیست و امیدوارم در لحظاتی از بازی قسمت هایی که مدنظر است را درست انجام بدهیم و پیروز شویم.

ربیعی تاکید نمود: مدیریت مسابقه چند بخش دارد. یک بخش می تواند تحلیل تیم حریف باشد اما آنچه من دنبالش بوده و هستم، فلسفه و سبک بازی خودم است تا در شریان تیم جاری کنم. در نیم فصل اول بازی های بدی ارائه نکردیم. مقابل تراکتور شش، هفت موقعیت خوب را از دست دادیم و گل را روی ضربه ایستگاهی دریافت کردیم.

سرمربی مس رفسنجان توضیح داد: اینکه روندمان کم کم بهتر شده است به این دلیل است که تازه به لیگ برتر آمده و هماهنگ شدن با این شرایط زمان بر است. برای اینکه تیم را تبدیل به یک خانواده کنم زحمات زیادی را کشیده ام ولی هنوز مس رفسنجان کار دارد و برنامه ریزی برای این تیم ها کار دشواری است. کوششم این است مس را سال جاری در لیگ برتر حفظ کنم. باید شبانه روزی زحمت بکشیم. به این بچه ها و تیم ایمان دارم و می دانم در میدان لیگ سربلند بیرون می آیند.

وی درباره برنامه هایش برای این مسابقه اظهار کرد: نقشه و برنامه های خودمان را برای هر بازی داریم. یک لشگر مصدوم داریم. سالاری، محمد قاضی، حامد نورمحمدی، محمد آقاجانپور و سجاد آشوری را نداریم. البته تیم پزشکی در حال کوشش برای رساندن سجاد است. زهیوی هم فعلاً مصدوم است. با این حال گلایه ای نداریم. در هر بازی بین دو تا پنج بازیکن را نداشته ایم. می توانستیم 10 بازیکن لیگ رجحان جذب کنیم و فرض می کنیم پنج بازیکن را نداریم!

سرمربی تیم مس تاکید نمود: تیم ما در این فصل بین چمن مصنوعی و طبیعی در رفت و آمد است و این مسئله، تاثیراتش را گذاشته است. مواردی که ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم متفاوت از سایر تیم ها است. داریم شرایط را به سمت بهتر شدن می بریم. سعی می کنیم در نیم فصل دوم تلفاتمان را کمتر کنیم. با این حال تردید ندارم که تیم ما یک تیم است. جوانان خوبی داریم که فردا از آنها استفاده می کنیم و این بهترین زمان برای آنها است که خودشان را نشان بدهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1564

به "حق پرسپولیس بود که قهرمان آسیا گردد، پیروزی ما دور از دسترس نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حق پرسپولیس بود که قهرمان آسیا گردد، پیروزی ما دور از دسترس نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید