خبرنگاران فیفا طلبکاری جدی تر از برانکو برای پرسپولیس

به گزارش آخرین خبر، تهران- خبرنگاران- باشگاه پرسپولیس برای باز کردن پنجره جابجاییی خود، باید علاوه بر تمام پول برانکو، 60 هزار فرانک هم بابت جریمه دیرکرد و هزینه رسیدگی به فیفا بپردازد تا بتواند پنجره جابجایی خود را باز کند.

خبرنگاران فیفا طلبکاری جدی تر از برانکو برای پرسپولیس

امیر ساعدوکیل روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران، در مورد آخرین شرایط پرداختی مطالبات برانکو ایوانکوویچ گفت: باشگاه پرسپولیس چهار روز پیش مبلغ 85 هزار یورو دیگر از مطالبات برانکو را پرداخت کرد. وکیل او قرار است به محض نشستن پول به حساب، باشگاه را از آخرین شرایط باقی مانده مطالبات این مربی آگاه سازد تا پس از تامین منابع اقتصادی در آینده ای زود به حساب برانکو واریز گردد و پرونده این ماجرا بسته گردد.

وی اضافه نمود: مشکل اصلی آن 60 هزار فرانکی است که باید به فیفا پرداخت کنیم. به خاطر شرایط تحریم ها این امکان وجود ندارد که به صورت مستقیم پرداخت کنیم به همین دلیل باید با فیفا وارد مذاکره شویم تا راهی را برای پرداخت پیدا کنیم. پس از آنکه مطالبات برانکو به طور کامل پرداخت شد، برای حل مشکل فیفا هم اقدام خواهیم کرد.

مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا باشگاه مطالباتی در فیفا دارد که بتواند این پول از آنجا پرداخت گردد، گفت: پس از آنکه پول ایگور پانادیچ، مارکو استیلینوویچ، چند پرونده دیگر و بخشی از مطالبات برانکو از این پول پرداخت شد، مطالبه ای دیگر از فیفا نداریم که بتواند این مشکل را حل نماید.

وی همچنین در مورد پرونده شجاع خلیل زاده و شکایت باشگاه پرسپولیس از این بازیکن گفت: او خارج از بازه زمانی که در قرارداد وی ذکر شده است، اقدام به فسخ نموده است. ما هم شکایتمان را به کمیته شرایط فدراسیون فوتبال برده ایم. از دید ما خلیل زاده تخلف نموده و اگر کمیته شرایط هم چنین تشخیصی بدهد، آن موقع به وسیله فیفا اقدام خواهیم کرد.

ساعدوکیل در رابطه با دفاعیات عیسی آل کثیر توضیح داد: دفاعیات محکمی در این پرونده داشتیم و لایحه های دفاعی خود را ارسال کردیم اما کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) روی مسائل نژاد پرستانه تاکید دارد. سوابق خوشحالی پس از گل آل کثیر را فرستادیم اما کنفدراسیون به ما گفت که اگر هوادارانی که این صحنه را می بینند برداشت نژادپرستانه نمایند، بازیکن با محرومیت روبرو می گردد و مثال بازیکن بحرین را زد که برابر هنگ کنگ یک خوشحالی پس از گل انجام داد و جریمه شد. با این حال ما دوباره دفاعیاتمان را تکمیل تر به AFC ارسال کردیم.

وی در مورد آخرین پرونده درخواست باشگاه پرسپولیس برای بخشش محرومیت وحید امیری گفت: این پرونده نیز در دستور کار است. البته هنوز اقدامی انجام ندادیم اما در دستور کارمان است که برای این بازیکن هم اقدامات لازم را انجام دهیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1330

به "خبرنگاران فیفا طلبکاری جدی تر از برانکو برای پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فیفا طلبکاری جدی تر از برانکو برای پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید