خبرنگاران کویت و آمریکا رزمایش مشترک دریایی در خلیج فارس برگزار کردند

به گزارش آخرین خبر، تهران- خبرنگاران- منابع خبری روز یکشنبه گزارش دادند، کویت و آمریکا در خلیج فارس رزمایش مشترک برگزار کردند.

خبرنگاران کویت و آمریکا رزمایش مشترک دریایی در خلیج فارس برگزار کردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از تارنمای الرای کویت، واحدهایی از نیروی دریایی و نیروهای گارد ساحلی کویت با واحدهایی از نیروی دریایی آمریکا در شمال خلیج فارس تمرین مشترک برگزار کردند.

در بیانیه دفتر رسانه ای فرماندهی مرکزی آمریکا آمده است: این تمرین های آموزشی به عنوان یک تمرین عملی در خصوص شیوه های اجرای گشت های امنیتی مشترک در شمال خلیج فارس، میان نیروهای دریایی و گارد ساحلی 2 کشور صورت گرفته است که به تقویت همکاری میدانی مشترک یاری می نماید و از همکاری های منطقه ای طولانی مدت پشتیبانی می نماید.

فرماندهی مرکزی آمریکا افزوده است: این تمرین مشترک بیشتر به آموزش مهارت های ارتباطی میان 2 طرف در حین عملیات و شیوه های مانور تاکتیکی متمرکز بود.

از سوی دیگر سرهنگ مبارک الصباح فرمانده نیروی دریایی کویت نیز گفت: گارد ساحلی کویت از هر فرصتی برای همکاری با نیروی دریایی و گارد ساحلی آمریکا برای افزایش سطح توانایی ها در قالب همکاری دوجانبه و برای افزایش امنیت دریایی در شمال خلیج فارس استقبال می نماید.

در تمرین مشترک نیروی دریایی کویت و آمریکا، چند فروند ناوچه موشک انداز السعدی کویت، قایق های تندرو مرزوق متعلق به گارد ساحلی این کشور و همچنین ناوشکن یواس اس رالف جانسن آمریکا، نیروهای گارد ساحلی و بعضی ادوات دریایی دیگر این کشور شرکت داشتند.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1368

به "خبرنگاران کویت و آمریکا رزمایش مشترک دریایی در خلیج فارس برگزار کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کویت و آمریکا رزمایش مشترک دریایی در خلیج فارس برگزار کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید