خودکشی سه عضو خانواده در یکی از روستا های مهاباد

به گزارش آخرین خبر، دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهاباد گفت: اختلافات اقتصادی سبب خودکشی سه نفر از اعضای یک خانواده در روستای اگریقاش این شهرستان شد.

خودکشی سه عضو خانواده در یکی از روستا های مهاباد

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مهراب پوراکبر دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهاباد اظهار کرد: اختلافات اقتصادی در میان اعضای یک خانواده روستایی این شهرستان منجر به خودکشی سه نفر از اعضای این خانواده در روستای اگریقاش شد که در نهایت سبب مرگ 2 نفر از آن ها شد.

پور اکبر افزود: 2 نفر که شامل یک پدر 45 ساله و فرزند پسر 19 ساله این خانواده بودند در این حادثه جان خود را از دست دادند و مادر خانواده هم در بیمارستان بستری شده است.

وی ادامه داد: پدر و پسر خانواده در این اتفاق با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند که ابتدا پدر خانواده از طریق طناب در باغ شخصی خود در مهاباد اقدام به خودکشی کرد.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهاباد اذعان کرد: پسر این خانواده نیز پس از اطلاع از خودکشی پدر در همان باغ خانوادگی با طناب اقدام به خودکشی نموده و جان خود را از دست داد.

پوراکبر با بیان اینکه تحقیقات در رابطه با دلیل اصلی اختلاف اقتصادی این خانواده در دست آنالیز است، افزود: مادر این خانواده نیز بعد از خودکشی همسر و فرزندش و اطلاع یافتن از مرگ آن ها با خوردن قرص اقدام به خودکشی کرد که هم اکنون در بیمارستان تحت درمان است.

منبع: فرارو
انتشار: 10 دی 1400 بروزرسانی: 10 دی 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1964

به "خودکشی سه عضو خانواده در یکی از روستا های مهاباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودکشی سه عضو خانواده در یکی از روستا های مهاباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید