داستان برانکو و پرسپولیس ادامه دارد

به گزارش آخرین خبر، با وجود تکذیب های قبلی مدیران باشگاه پرسپولیس باز همان راهی را می فرایند که محمد حسن انصاری فر مدیرعامل قبلی با وجود تکذیب به آن پای گذاشته بود.

داستان برانکو و پرسپولیس ادامه دارد

این در حالی است که برانکو ایوانکوویچ تنها دستمزد کاری خود که در قرارداد های رسمی با پرسپولیس به امضا رسیده را طلب کرده و پیروزی او در حکم شکایت در فیفا چیز عجیبی نیست چرا که پرسپولیس متعهد به پرداخت دستمزد سرمربی ایست که برای این تیم سه قهرمانی به ارمغان آورده است.

اما در حالی که و مدیران این باشگاه در گفت وگو های قبلی از ساخت مجسمه برانکو و نصب آن در محوطه ورزشگاه شهید کاظمی می دادند دوباره تصمیم بر این قرار گرفته که لایحه اعتراضی به حکم فیفا به دادگاه عالی ورزش ارسال شود تا شاید بدین وسیله پرسپولیسی ها فرجه بیشتری برای پرداخت بدهی به سرمربی سابق خود داشته باشند.

شاید ایران تنها کشور دنیاست که در فوتبال با مربیان پیروز خود چنین می کند. کی روش و چه برانکو هردو بعد از جدایی از ایران مجبور به شکایت از کارفرما های سابق خود شدند در حالی که با توجه به محبوبیت و علاقمندی هواداران به دو شخصیت و همچنین کاری که آن ها در تیم های تحت تصدی خود داشتند چیزی جز قدردانی از سوی طرف ایرانی نباید در انتظار آن ها باشد.

جالب این که ما هرگز در شکایات مجدد به دادگاه عالی ورزش طرف نیستیم و تنها هزینه بیشتری بابت پرونده و رسیدگی به این شکایت و همچنین جریمه دیرکرد از جیبمان رفته است، اما اصرار مدیران فوتبال ایران همچنان به همان رویه ای است که بار ها در آن شکست خورده اند.

منبع: ورزش 3

منبع: فرارو
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1090

به "داستان برانکو و پرسپولیس ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان برانکو و پرسپولیس ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید