رونالدو: پسرم از محل زندگی دوران کودکی من تعجب کرد، وقتی به زادگاهم برگشتم، تحت تأثیر قرار گرفتم

به گزارش آخرین خبر، کریس رونالدو در بازگشت به زادگاه خود، فرزندش را با شگفتی روبرو کرد.

رونالدو: پسرم از محل زندگی دوران کودکی من تعجب کرد، وقتی به زادگاهم برگشتم، تحت تأثیر قرار گرفتم

به گزارش آخرین خبر، کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس پس از سفر تفریحی به زادگاهش، ادعا کرد فرزندش از چگونگی زندگی او در دوران کودکی متعجب شده است.

او در این باره به TVI گفت: خیلی هیجان زده بودم که فززندم ببیند من کجا بزرگ شده ام و به همین دلیل او را به زادگاهم آوردم. او قبل از این هم مادیرا و محل اقامت من در مارکز د پومبال را می شناخت. پسرم با من به اینجا آمد. هنوز هم تعدادی از کسانی که در آن موقع اینجا زندگی می کردند در محل ساکن هستند. صادقانه بگویم من این زندگی را پشت سر گذاشته بودم و چون انتظار نداشتم دوباره این افراد را ببینم، به همین خاطر ملاقات آنها کمی مرا تحت تأثیر قرار داد.

ستاره پرتغالی یوونتوس در ادامه اضافه کرد: من با پایشائو و کریستیانینو رفته بودم و با هم وارد اتاقی شدیم که آنجا زندگی می کردم. پسرم رو به من کرد و گفت: بابا، تو اینجا زندگی می کردی؟! او نمی توانست چنین چیزی را باور کند. مردم فکر می نمایند همه چیز در این جهان راحت به دست می آید. کیفیت زندگی، خانه، خودرو، لباس و... . سعی می کنم به پسرم و حتی زمانی که برای مراسمی به مدارس دعوت می شوم، به بچه ها القا کنم هیچ موفقیتی آسان به دست نمی آید. موفقیت تنها با داشتن استعداد حاصل نمی گردد بلکه به نظرم با سختکوشی و فداکاری می توانید به تمام خواسته های خود برسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 368

به "رونالدو: پسرم از محل زندگی دوران کودکی من تعجب کرد، وقتی به زادگاهم برگشتم، تحت تأثیر قرار گرفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدو: پسرم از محل زندگی دوران کودکی من تعجب کرد، وقتی به زادگاهم برگشتم، تحت تأثیر قرار گرفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید