ساخت سریعترین تست تشخیص کرونا

به گزارش آخرین خبر، این شرکت انتظار دارد که این در مکان های آزمایش قابل جابجایی و در اماکنی که لازم است نتیجه سریع حاصل شود، به عنوان مثال در فرودگاه ها ودر پارکینگ های اتوبان ها، کاربرد پیدا کند.

ساخت سریعترین تست تشخیص کرونا

کمپانی آلمانی بوش اعلام داشت که یک سیستم آزمایش کووید-19 ایجاد کرده است که نتیجه را در 39 دقیقه گزارش می کند. بوش این سیستم آزمایش را سریعترین فناوری آزمایش PCR در جهان نامید.

در بیانیه مطبوعاتی بوش آمده است: بوش یک آزمایش سریع جدید مبتنی بر دستگاه Vivalytic برای شناسایی پاتوژن SARS-CoV-2 ایجاد کرده است. نتیجه حاصله از آزمایش در 39 دقیقه، قابل اطمینان است. در حال حاضر هیچ آزمایشی در جهان وجود ندارد که بر اساس PCR سریعتر کار کند.

این شرکت انتظار دارد که این در مکان های آزمایش قابل جابجایی و در اماکنی که لازم است نتیجه سریع حاصل شود، به عنوان مثال در فرودگاه ها ودر پارکینگ های اتوبان ها، کاربرد پیدا کند. به گفته بوش، این محصول در حال حاضر برای استفاده در اروپا در دسترس است.

این محصول با حساسیت تست 98 ٪ و ویژگی 100 ٪ (تست 98 درصد بیماران مبتلا و 100 درصد افراد غیر مبتلا را درست تشخیص می دهد)، با حمایت وزارت آموزش و پرورش و علوم آلمان توسعه یافته است. لازم به ذکر است که اولین نسخه از سیستم تست مبتنی بر دستگاه Vivalytic در ماه مارس ساخته شد و نتیجه را در دو ساعت و نیم ارائه داد.

منبع: اسپونیک

منبع: فرادید
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1286

به "ساخت سریعترین تست تشخیص کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت سریعترین تست تشخیص کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید