ساخت 260واحد مسکونی در مناطق زلزله زده میامی تمام شد

به گزارش آخرین خبر، علیرضا فلاحی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره آخرین وضعیت مسکن های در حال ساخت ویژه زلزله زدگان سال گذشته روستاهای تلوبین و نردین در شمال شرقی میامی، اعلام کرد: کار ساخت 925 واحد مسکونی در این منطقه از سال گذشته آغازشده که تاکنون 260 منزل مسکونی به اتمام رسیده اند.

ساخت 260واحد مسکونی در مناطق زلزله زده میامی تمام شد

وی از تحویل مسکن ها به زلزله زدگان تلوبین و نردین و بخش کالپوش اطلاع داد و اضافه کرد: هر واحد مسکونی مشمول 20 میلیون تومان تسهیلات شد که درمجموع 18 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات به مسکن روستایی مناطق زلزله زده میامی پرداخت گردیده است.

بازسازی 700 خانه در بخش کالپوش

مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان بیان نمود: سه میلیارد و 616 میلیون تومان نیز میزان یاری بلاعوض بنیاد مسکن به مسکن های زلزله زده بخش های تلوبین، نردین و گلستان بوده است.

فلاحی بابیان اینکه 70 درصد از واحدهای مسکونی خسارت دیده منطقه گلستان میامی که سال گذشته دچار زلزله شدند، به اتمام رسیده است، بیان داشت: با بازدید معاون بنیاد مسکن کشور از این منطقه هم زمان با روز شنبه امیدواریم به زودی شاهد اتفاقات خوبی در این ناحیه باشیم.

وی اضافه کرد: در زمین لرزه بخش کالپوش شامل گلستان، نردین و تلوبین بیش از هزار واحد روستایی خسارت دید که تا کنون عملیات بازسازی بیش از 700 واحد به اتمام رسیده و بقیه در حال تکمیل هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 9

به "ساخت 260واحد مسکونی در مناطق زلزله زده میامی تمام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت 260واحد مسکونی در مناطق زلزله زده میامی تمام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید