سخنرانی ترامپ برای جایگاه های خالی ، کارزاری که بازیچه دست جوانان شد

به گزارش آخرین خبر، دوستداران موسیقی پاپ کره ای و کاربران تیک تاک در یک اقدام هماهنگ صدها بلیت کارزار تبلیغاتی دانلد ترامپ را در تالسا رزرو کردند اما به این برنامه نرفتند تا جایگاه های خالی محل سخنرانی بیشتر به چشم بیاید.

سخنرانی ترامپ برای جایگاه های خالی ، کارزاری که بازیچه دست جوانان شد

به گزارش آخرین خبر به نقل از نیویورک تایمز، نقشه این طراحی از روز 11 ژوئن کلید خورد؛ زمانی که اردوگاه رئیس جمهوری آمریکا از مردم خواست برای حضور در سخنرانی ترامپ در شهر تالسا در ایالت اوکلاهما بلیت رایگان تهیه نمایند. همان روز کاربران تیک تاک یک پویش راه انداختند و از همه خواستند برای نشان دادن اعتراض خود به برخورد ترامپ با جنبش جان سیاهان مهم است با گوشی های همراه بلیت رزرو نمایند.

ارین هافمن یک شهروند نیویورکی 18 ساله است که می گوید خودش دو بلیت رزرو نموده و از پدر و مادرش هم خواسته دو بلیت دیگر رزرو نمایند. وقتی روز شنبه در سخنرانی انتخاباتی رئیس جمهوری آمریکا جایگاه های خالی باک سنتر به چشم آمد، کارگزاران اردوگاه ترامپ فعالان جنبش جان سیاهان مهم است را به ایجاد اخلال در برنامه با جمع شدن بیرون استادیوم و حتی بستن راه مردم برای ورود به باک سنتر متهم کردند.

پس از سخنرانی ترامپ برای صدها جایگاه خالی در استادیوم 19 هزار نفری تالسا، اردوگاه ترامپ مدعی شد دست کم یک میلیون نفر تقاضا برای حضور در این برنامه وجود داشت. این در حالی است که کاربران تیک تاک تصاویری از گوشی های خود را در فرآیند رزرو کردن بلیت رایگان برنامه سخنرانی ترامپ با استفاده از کد پستی شهر تالسا در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند و این یعنی اگر یک میلیون نفر می خواستند در برنامه شرکت نمایند، چنین راحت نمی شد از یک شهر دیگر بلیت رزرو کرد.

برگزار کردن یک کارزار تبلیغاتی در اوج شیوع کرونا در آمریکا و شرکت کردن هزاران شهروند بدون در نظر دریافت موارد ایمنی و بهداشتی نکته ای است که بسیاری از رسانه ها و نمایندگان آمریکایی بر آن تاکید کردند. با این حال، ترامپ برای عقب نماندن از قافله انتخابات و رسیدن به جو بایدن در نظرسنجی ها، خودش را به تالسا رساند تا ده ها دروغ و ادعای بی سند را تحویل مردم و رسانه ها بدهد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1141

به "سخنرانی ترامپ برای جایگاه های خالی ، کارزاری که بازیچه دست جوانان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنرانی ترامپ برای جایگاه های خالی ، کارزاری که بازیچه دست جوانان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید