سخنگوی ارتش پاکستان: هند منتظر واکنش جامعه جهانی باشد

به گزارش آخرین خبر، ژنرال آصف غفور سخنگوی ارتش پاکستان بیان کرد که به زودی هند منتظر واکنش جامعه جهانی علیه خود خواهد بود.

سخنگوی ارتش پاکستان: هند منتظر واکنش جامعه جهانی باشد

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

به گزارش دفتر منطقه ای خبرنگاران به نقل از داون نیوز، ژنرال آصف غفور سخنگوی ارتش پاکستان در گفتگوی خبری گفت: به زودی هند منتظر واکنش جامعه جهانی علیه خود خواهد بود.

سخنگوی ارتش پاکستان در مورد تدابیر شدید امنیتی در منطقه کشمیر توسط ارتش هند اضافه کرد: کشمیر اشغالی این روزها به یک پادگان نظامی توسط حکومت هند تبدیل شده است. این که بر سر هر کوچه و خیابانی یک نظامی هندی ایستاده است توجیه منطقی و عقلی جز وحشیگری ندارد.

وی در ادامه در مورد حملات اخیر نیروهای مرزی هند به خط کنترل کشمیر گفت: حمله هند به نوار مرزی و به شهادت رساندن نیروهای ما در کشمیر به شدت محکوم است. ما نمی خواهیم کوچکترین خطری ساکنین این منطقه را تهدید کند به همین علت کنترل شده به این حملات پاسخ خواهیم داد.

غفور اضافه کرد: سخنان وزیر دفاع هند چهره واقعی و خشونت بار حکومت مودی را بر همه واضح کرد. این سخنان باید به گوش جهانیان برسد و آن را به خوبی تحلیل نمایند.

لازم به ذکر است وزیر دفاع هند در سخنان اخیر خود گفته بود که در صورت حمله پاکستان به این کشور قطعا در دفاع از خود از سلاح های هسته ای استفاده خواهد نمود.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 شهریور 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 259

به "سخنگوی ارتش پاکستان: هند منتظر واکنش جامعه جهانی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی ارتش پاکستان: هند منتظر واکنش جامعه جهانی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید