سرنوشت استیضاح زنگنه چه شد؟ ، جزئیات جلسه وزیر نفت با کمیسیون انرژی

به گزارش آخرین خبر، یک عضو کمیسیون انرژی مجلس با وجود اینکه گفته می شد وزیر نفت اعلام نموده به کمیسیون نمی آید و پاسخ نمایندگان را در صحن می دهد ضمن بیان جزئیات نشست این کمیسیون با وزیر نفت گفت: آقای زنگنه روز گذشته و امروز به کمیسیون آمد توضیحات را هم به طور کامل ارائه داد.

سرنوشت استیضاح زنگنه چه شد؟ ، جزئیات جلسه وزیر نفت با کمیسیون انرژی

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، موضوع اسیضاح بیژن زنگنه وزیر نفت همچنان خبر ساز است. در حالی که وی روز گذشته با حضور در کمیسیون انرژی جوابگوی نمایندگان بود و درباره جلسه با نمایندگان معتقد بود که آقایان استیضاح کننده قصد قانع شدن ندارند! اما امروز هم در این کمیسیون حضور یافت.

عبدالحمید خدری درباره جلسه کمیسیون انرژی پیرامون استیضاح بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت به ایلنا گفت: هیأت رئیسه کمیسیون احتمالا فردا جلسه ای پیرامون استیضاح وزیر نفت خواهد داشت، اما استیضاح کنندگان اصرار دارند که امروز به هیأت رئیسه ارجاع گردد تا فردا در صحن مورد وصول قرار گیرد.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هیأت رئیسه کمیسیون معتقد است آن هفت روزی که آئین نامه اجازه می دهد تا جریان استیضاح آنالیز گردد به اتمام برسد و تا پس فردا هم برای این مطلب وقت داریم. وی ادامه داد: ما در کمیسیون پیرامون این استیضاح بحث خواهیم، اما به احتمال زیاد فردا و یا چهارشنبه به هیأت رئیسه استیضاح ارجاع خواهد شد.

نماینده بوشهر درباره این که گفته می گردد وزیر نفت اعلام نموده به کمیسیون نمی آید و پاسخ نمایندگان را در صحن می دهد، گفت: آقای زنگنه قبل از تعطیلات، روز گذشته و امروز به کمیسیون آمد توضیحات را هم به طور کامل ارائه داد.

راهنمایی الله خادمی عضو دیگر کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی هم با اشاره به نشست این کمیسیون به تسنیم گفت: در این جلسه طرح نمایندگان درباره استیضاح وزیر نفت آنالیز شد.

وی با بیان اینکه زنگنه توضیحاتی درباره محورهای این طرح به نمایندگان ارائه کرد، اضافه نمود: نمایندگان طراح این استیضاح در نهایت از توضیحات وزیر قانع نشدند و مقرر شد تا زنگنه با حضور در صحن علنی مجلس توضیحات بیشتری درباره این طرح ارائه کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس توضیح داد: آقای وزیر به دنبال وقت کشی و ادامه یافتن جلسات کمیسیون برای آنالیز این طرح بود که طراحان این طرح با این موضوع برخورد کردند. نماینده ایذه در مجلس اضافه نمود: در ابتدای جلسه تعدادی از اعضای کمیسیون جلسه را ترک و کوشش کردند آبستراکسیون نموده تا جلسه رسمیت پیدا نکند، اما امضاکنندگان استیضاح و رئیس کمیسیون اعلام کردند که عدم حضور اعضا دلیل بر عدم رسمیت آنالیز استیضاح نیست.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 642

به "سرنوشت استیضاح زنگنه چه شد؟ ، جزئیات جلسه وزیر نفت با کمیسیون انرژی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرنوشت استیضاح زنگنه چه شد؟ ، جزئیات جلسه وزیر نفت با کمیسیون انرژی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید