عمران زاده: از فروش آپارتمان فتح الله زاده سود خوبی کردم، دست او درد نکند

خبرنگاران: مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: آپارتمان فتح الله زاده را به قیمت مناسبی فروختم و سودی زیادی هم از فروش آن نصیب من شد.

عمران زاده: از فروش آپارتمان فتح الله زاده سود خوبی کردم، دست او درد نکند

جهت دریافت خدمات محوطه سازی ویلا در زمین شیب دار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال، آپارتمانی را در شمال کشور به عنوان بخشی از قرارداد حنیف عمران زاده به این بازیکن داده بود اما در این حال اعلام شد که مدافع استقلال به فتح الله زاده گفته به دلیل کساد بودن بازار آپارتمان وی به هیچ وجه فروش نمی رود. به همین خاطر می خواهد آپارتمان مدیرعامل استقلال را به او پس بدهد تا در قبال آپارتمان از او پول بگیرد.

حنیف عمران زاده با رد این موضوع در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: این شایعه اصلا صحت ندارد. اتفاقا آپارتمان فتح الله زاده را با قیمت مناسبی فروختم و سودی زیادی هم از فروش آن نصیب من شد. روز گذشته نزد فتح الله زاده رفتم و به او گفتم فکر نمی کردم بتوانم آپارتمان را با قیمت خوبی به فروش برسانم.

مدافع استقلال توضیح داد: از فتح الله زاده تشکر می کنم چون روزی که می خواستم آپارتمان او را بفروش برسانم مدارک و سند این آپارتمان را برای من فکس کرد تا مسئله ای برای فروش آن نداشته باشم. دست فتح الله زاده درد نکند که از اموال شخصی اش استفاده کرد تا پول بازیکنان را تهیه کند. واقعا چنین مدیرانی کمتر در فوتبال پیدا می شوند.

منبع: تسنیم
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 17 اسفند 1398 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 753

به "عمران زاده: از فروش آپارتمان فتح الله زاده سود خوبی کردم، دست او درد نکند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عمران زاده: از فروش آپارتمان فتح الله زاده سود خوبی کردم، دست او درد نکند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید