فال روزانه شنبه 24 آذر 1397

به گزارش آخرین خبر، در فال روزانه 24 آذر 1397، سعی بر این است تا به سوالات شما در مورد پیشامدها، بایدها و نبایدها و... که برای بازدیدکنندگان در مورد طالع بینی روزانه و پیش بینی های علم نجوم است پاسخ های مناسبی داده شود.

فال روزانه شنبه 24 آذر 1397

فال روزانه شنبه 24 آذر 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - عزیزی که بیست و چهارم آذرماه به دنیا اومدی، تولدت مبارک! فردی هوشمند، با منطق، با نظم و جسور هستید. با وجود همه این ویژگی های مثبت، برای عملی کردن اهداف و نقشه های خود با مشکل روبرو می شوید. تنبلی، غفلت و دمدمی مزاج بودن علت های اصلی شکست شما هستند. باید برای این موانع پیشرفت خود راه حلی پیدا کنید. امسال این امکان وجود دارد که پیشنهاد های خوبی به شما ارائه شود، اما بهتر است حداقل 6 ماه صبر کنید. در پذیرفتن هر گونه تعهد یا مسئولیت باید احتیاط کنید. روابط عاطفی شما با مشکل خاصی روبرو نخواهد شد و همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. شهریور، دی و اسفند بهترین و پر رونق ترین ماه های سال برای شما خواهند بود.

فروردین

این امکان وجود دارد که شرایط اقتصادی حال حاضر، باعث ایجاد اضطراب در شما شده باشد. شاید تصور کنید که مدیریت کار ها از دستتان خارج شده است. اما نگران نباشید، مسائل را بزرگتر از آن چیزی که هست نشان ندهید. تمامی گردش های حساب خود را بررسی کنید و با تمرکز ببینید که چه اتفاقاتی برای افتاده است. بررسی شرایط اقتصادی و شرایط گذشته حساب ها همه چیز را آشکار خواهد کرد و نگرانی های شما را به صفر خواهد رساند. اوضاع آنقدر ها هم که فکر می کنید بد نیست؛ بنابراین توصیه می کنیم بعد از یک بررسی کوتاه، استراحت کنید. ذهن خود را رها کنید، چراکه امروز روز استراحت شماست. آیا این مسائل ارزش این همه استرس و فشار عصبی را دارد؟

اردیبهشت

امروز افکار جدیدی به ذهن شما می آیند. خلاقیت شما زیاد است،، اما ایده هایی که به ذهن شما می آیند بسیار جامع هستند و بر روی یک موضوع خاص تمرکز ندارند. بهترین راه حل این است که یک لیست از این ایده ها تهیه کنید و بعد از نوشتن همه ایده ها، آن ها را اولویت بندی کنید و یک روز دیگر را برای بررسی آن ها اختصاص دهید. حتما امروز که نباید همه را اجرا کنید. حتی اگر یکی از این ایده ها را انتخاب کردید، باز هم منتظر بمانید تا این افکار رشد کنند و پر و بال بگیرند. امروز را به خانه و خانواده اختصاص دهید و تا جایی که می خواهید استراحت کنید.

خرداد

این امکان دارد که فکر کنید یکی از نزدیکان شما رفتار خود را نسبت به شما تغییر داده است، اما بدانید که در اشتباه هستید، چراکه همه انسان ها با مشغله های زیادی رو به رو هستند و شاید این فرد هم نگران آینده شغلی و خانوادگی خودش است. بهتر است به جای دوری از این فرد، با او صحبت کنید و کمک کنید تا از این شرایط بیرون بیاید. او را از نگرانی خارج کنید و به او مشورت بدهید و هم دلی کنید. اما او را قضاوت نکنید! اما این مسئله را به یاد داشته باشید که نباید روز های اول هفته را فقط برای کمک کردن به دیگران درنظر بگیرید، بهتر است به شادی و رفاه خود نیز اهمیت زیادی بدهید.

تیر

شاید امروز نسبت روز های گذشته از عشق زندگی تان کمتر خبر داشته باشید و این امکان وجود دارد که جواب تماس های شما را نیز ندهد! اما با این وجود هیچ گاه فکر نکنید که اصلا دیگر شما را دوست ندارد! قضاوت نکنید، بهتر است سریعا از طریق دیگران جویای احوال او شوید و در جریان اتفاقات قرار بگیرید. اگر او می خواهد تنها باشد، به او این فرصت را بدهید. پافشاری زیاد ممکن است به از دست دادن او منجر شود. توصیه می کنیم وقتی او در حال فکر کردن است، شما با خانواده یا دوستان خود بیشتر مشورت داشته باشید و وقت خود را کنار آن ها بگذرانید.

مرداد

این امکان وجود دارد که امروز مهمان های زیادی به خانه شما بیایند و درباره موضوعات جالبی بحث کنید. این دورهمی خیلی جذاب خواهد بود و از همنشینی با آن ها بسیار لذت خواهید برد. اما مراقب باشید، چراکه فردی در جمع وجود دارد که به دنبال درگیری است. هر موقع که دیدید بحث بالا می گیرید، موضوع را عوض کنید و به سراغ بازگو کردن یک خاطره خوش بروید. نباید بگذارید که روز خوب همه خراب شود. در انتهای روز فقط استراحت کنید تا خستگی از تن شما بیرون آید و بهترین شروع را برای هفته بعد رقم بزنید.

شهریور

این امکان وجود دارد که نسبت به اهداف بلند مدت خود دچار شک و تردید شوید، چراکه امروز و این لحظه را مهم تر می دانید. با این که شرایط فعلی به شما آرامش می دهد، اما نباید دلخوش این روزگار شوید. باید برای آینده برنامه ریزی کنید و تغییرات را بپذیرید. بهتر است اهداف بلند مدت را مد نظر داشته باشید و فقط جلوی دماغ خود را نبینید! توصیه می کنیم همزمان با اینکه از لحظات خوش زندگی خود لذت می برید، نیم نگاهی به آینده داشته باشید، برای آن برنامه بریزید و تلاشتان را بیشتر کنید.

مهر

امروز تفریح در کنار رفقای خود را بیشتر از هر چیزی دیگری ترجیح می دهید، چراکه این افراد باعث آرامش خیال شما خواهند شد. شاید نتوانید حرف دل خود را به آن ها بزنید و در مورد موضوعات دلخواه خود حرف بزنید، اما همینکه درباره مسائل روزمره زندگی صحبت کنید، شادابی شما را افزایش خواهد داد. حتما که نباید درباره مسائل و معانی زندگی صحبت کنید، از گذشته ها حرف بزنید و بخندید. شرایط اقتصادی بازار و پتانسیل اقتصادی مردم شما را نگران کرده است، بدانید که بعد از هر سختی، آسانی خواهد بود، پس بیش از حد نگران چیزی نباشید.

آبان

شاید فکر کنید هوش و حواس فرد مورد علاقه تان نسبت به شما کم شده است و به شما بی توجهی می کند. درباره او قضاوت عجولانه نکنید، نباید سریعا به این فکر کنید که فرد دیگری جای شما را در قلب او گرفته است. این بی توجه به خاطر وجود مسائل و مسائلی است که او در راه رسیدن به اهدافش با آن ها رو به رو شده است و هیچ ارتباطی به شما و رفتار های شما ندارد. به او آرامش دهید و او را تشویق کنید تا مسائل خودش را با شما در میان بگذارد. بهتر است قسمتی از امروز را نیز به مسائل کاری بپردازید. اگر امروز چند ساعت بر روی کار خود تمرکز کنید، فردا را راحت تر پشت سر خواهید گذاشت.

آذر

احتمالا شما در رفع مسائل فنی و الکترونیکی اطلاعات و مهارت محسوسی دارید، اما به شما توصیه می کنیم که امروز در رفع این مسائل دخالتی نکنید. به جای تلاش در رفع آن ها از یکی از اطرافیانتان که تخصص دارد یا یک تعمیرکار کمک بگیرید. در این صورت خودتان هم می توانید از امروز خود لذت ببرید. اینکه کمی پول خرج کنید به نفعتان است و کارتان به راحتی راه خواهد افتاد و اعتماد به نفستان از دست نخواهد رفت، در عوض می توانید با وقتی که دارید کارهای لذت بخش تری انجام دهید.

دی

امروز یکی از دوستان شما ناگهان کم حرف و درون گرا شده است و این ناراحتی ریشه دیگری دارد و به شما مربوط نمی شود. درست این است که به او فرصت دهید با روبرو شدن با مسائل به حالت قبل برشود. به دوستتان حق بدهید، ممکن است شما هم گاهی این حالت را تجربه کنید و به دلیل مسائل شخصی تان، نسبت به اطرافیان خود بی توجه شوید.

بهمن

به احتمال زیاد خبری مبنی بر اینکه یکی از اعضای خانواده یا دوستانتان غیبش زده است، دریافت می کنید. کسی نمی داند که او کجا رفته و تلفنش هم جواب نمی دهد. این موضوع شما را نگران می کند ولی خودتان را اذیت نکنید چراکه به احتمال زیاد مسئله ای برایش پیش نیامده و فقط احتیاج دارد کمی تنها باشد. او را به حال خودش رها کنید و مطمئن باشید تا انتها روز سر و کله اش پیدا خواهد شد. به جای دلهره و اضطراب به این فکر کنید که امروز وقت آزاد زیادی دارید و می توانید آن را به مطالعه کتاب های نیمه کاره تان اختصاص دهید.

اسفند

احتمالا امروز پیامی عجیب دریافت خواهید کرد که احتمالا فرستنده آن را نشناسید. چیزهایی می فهمید که دروغ نیستند اما اغراق آمیز به نظر می رسند. پیش از هر چیز قضاوت را کنار بگذارید و ابتدا تحقیق کنید تا از صحت آن آگاه شوید. در این مورد با کسی صحبت نکنید. اگر قصد رفتن به خانه یکی از اقوام بروید، پیش از رفتن با آن ها تماس بگیرید تا با استقبال گرمی روبرو شوید نه این که پشت در بمانید.

منبع: setare.com
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1543

به "فال روزانه شنبه 24 آذر 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه شنبه 24 آذر 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید