فیلم، برخورد خشن نظامیان ارتش بولیوی با طرفداران مورالس

به گزارش آخرین خبر، فیلم منتشر شده در شبکه های اجتماعی رفتار خشن نظامیان ارتش بولیوی با مخالفان کودتای این کشور را نشان می دهد.

فیلم، برخورد خشن نظامیان ارتش بولیوی با طرفداران مورالس

به گزارش گروه بین الملل آخرین خبر، تصاویر منتشره شده در شبکه های اجتماعی در روز چهارشنبه از برخورد ناشایست نظامیان ارتش بولیوی با مخالفان کودتای این کشور و طرفداران اوو مورالس رئیس جمهور مستعفی بولیوی حکایت دارد.

در این تصاویر نیروهای ارتش بولیوی، مردم مخالف با کودتا که به خیابان ها آمده اند را دستگیر نموده و با خواباندن آن ها بر بروی زمین با تفنگ و ضربات پا به آن ها حمله می نمایند.

اوو مورالس که از سوی کمیسیون انتخابات بولیوی برنده انتخابات ریاست جمهوری این کشور در ماه اکتبر اعلام شده بود به دنبال اعتراضات خشونت آمیز مخالفان و اتهامات آنها علیه وی روز یکشنبه ترجیح داد برای جلوگیری از خشونت های بیشتر از سمت خود کناره گیری کند. در روزهای گذشته و به موازات تشدید ناآرامی ها در بولیوی، مداخلات آمریکا و متحدانش درباره این انتخابات افزایش یافته بود. (جزئیات بیشتر)

رئیس جمهور مستعفی بولیوی روز گذشته بعد از ورود به مکزیک و تشکر از مقام های این کشور، گفت با وجود کنار رفتن از قدرت، همچنان به مبارزه سیاسی ادامه خواهد داد.

وی روز چهارشنبه نیز اقدام یک قانونگذار مخالف دولت در اعلام خود به عنوان رئیس جمهور موقت را خیانت بارترین و وحشتناک ترین کودتای تاریخ دنیا خواند.(جزئیات بیشتر)

انتهای پیغام/م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 16 دی 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 593

به "فیلم، برخورد خشن نظامیان ارتش بولیوی با طرفداران مورالس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم، برخورد خشن نظامیان ارتش بولیوی با طرفداران مورالس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید