قرارداد عجیب در فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری

به گزارش آخرین خبر، یک شرکت تبلیغاتی در دوره ریاست گذشته فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، بدون طی شدن مراحل و تشریفات مزایده و در فاصله چهار ماه به سرانجام ریاست صیدانلو، با ضمانتی 23 میلیون تومانی، 3 ساله صاحب کل امتیاز انحصاری تبلیغات فدراسیون شد.

قرارداد عجیب در فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری

بعد از ورود سازمان بازرسی به مسائل مدیریتی ریاست گذشته فدراسیون، حالا نوبت به شکایت شریک تبلیغاتی این فدراسیون در زمان صیدانلو رسیده و این دادگاه به زودی برگزار می شود.

بر اساس شنیده ها، این شرکت به عنوان سامانه هواداری وارد شد و در نهایت بدون طی تشریفات و آیین نامه های مالی وزارت ورزش، با ضمانتی 23 میلیون تومانی قراردادی 3 ساله تحت عنوان مجری انحصاری تبلیغات با رئیس سابق این فدراسیون امضا کرد!

بعد از خودداری سرپرست کنونی فدراسیون از اجرای این قرارداد که فاقد مبنای قانونی از نظر وزارت ورزش و اداره کل حقوقی است، خبر رسیده این شرکت که پا درمیانی مسئولان وزارت ورزش را هم نپذیرفته، کار را به شکایت حقوقی کشانده و به زودی دادگاه رسیدگی به این قرارداد عجیب که مورد اعتراض سازمان بازرسی کل کشور هم قرار گرفته، تشکیل می شود.

عدم نظارت بر عملکرد روسا و مدیران ورزشی در سال های گذشته، منجر به خسارات فراوان به ورزش کشور شده و در صورت عدم پیگیری باید هر روز شاهد افشای قرارداد های شبه ویلموتسی در ورزش ایران باشیم.

منبع: فرارو
انتشار: 4 آبان 1399 بروزرسانی: 4 آبان 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1267

به "قرارداد عجیب در فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد عجیب در فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید