مجوز فعالیت 26 انجمن علمی دانشجویی در دانشگاه آزاد صادر شد

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد اسلامی مجور فعالیت 26 انجمن علمی دانشجویی در این دانشگاه را صادر کرد.

مجوز فعالیت 26 انجمن علمی دانشجویی در دانشگاه آزاد صادر شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، بابک نگاهداری، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برگزاری کمیسیون مرکزی انجمن های علمی ـ دانشجویی باشگاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با برخورداری از 2300 انجمن علمی دانشجویی ظرفیت بسیار بالایی در این حوزه دارد. ارتقاء کیفی و هدفمندسازی فعالیت انجمن ها در دوره جدید از اصلی ترین رویکرد های باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان است.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: در این راستا ارزیابی عملکرد انجمن های علمی دانشجویی با شاخص های دقیق در دستور کار قرار گرفته تا حمایت های انجام شده از انجمن ها متناسب با عملکرد هرکدام باشد. در رویکرد جدید انجمن های علمی دانشجویی در 4 سطح عملکردی رتبه بندی خواهند شد و سرانه حمایتی تعلق گرفته به هر انجمن براساس سطح آن در رتبه بندی واحد تعلق خواهد گرفت.

وی بر لغو مجوز انجمن هایی که فاقد عملکرد شناسایی هستند، تأکید کرد و گفت: نخستین جلسه کمیسیون مرکزی انجمن های علمی دانشجویی در باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با حضور اعضای شورای باشگاه و نمایندگان معاونت های موضوعی دانشگاه برگزار گردید و مجوز 26 انجمن علمی دانشجویی جدید صادر شد.

نگاهداری در سرانجام گفت: از این تعداد پرونده 15 درخواست مربوط به رشته های علوم پایه، فنی ـ مهندسی و کشاورزی، 9 درخواست مربوط به رشته های علوم انسانی و 2 درخواست مربوط به رشته های علوم پزشکی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 بهمن 1398 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 649

به "مجوز فعالیت 26 انجمن علمی دانشجویی در دانشگاه آزاد صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجوز فعالیت 26 انجمن علمی دانشجویی در دانشگاه آزاد صادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید