محسن ربیع خواه: در 5 هفته پایانی ممکن است هر اتفاقی رخ دهد، بازی ما با تراکتورسازی در تبریز معین کننده است

محسن ربیع خواه، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس بازی روز چهارشنبه این تیم مقابل ذوب آهن اصفهان را حساس و تعیین کننده دانست.

محسن ربیع خواه: در 5 هفته پایانی ممکن است هر اتفاقی رخ دهد، بازی ما با تراکتورسازی در تبریز معین کننده است

محسن ربیع خواه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت پرسپولیس بعد از پیروزی برابر سایپا و پنج هفته پایانی لیگ برتر گفت: شرایط تیم ما خوب است. الان صدرنشین هستیم، اما چیزی برای پرسپولیس تمام نشده است. در این پنج هفته ممکن است هر اتفاقی رخ دهد به همین دلیل ما با تمام وجود تلاش خواهیم کرد که در این بازی ها بهترین نتایج را بگیریم و بعد از طی کردن این راه سخت قهرمان شویم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار تیمش برابر ذوب آهن که روز چهارشنبه در اصفهان برگزار خواهد شد، تأکید کرد: بازی سخت و سنگینی در اصفهان داریم. ذوب آهنی ها دوباره به دوران اوج رسیده اند و در زمین خود دنبال برد هستند. البته برای ما فرقی ندارد که در خانه یا خارج از خانه بازی کنیم و در بازی با ذوب آهن هدفی جز برد نخواهیم داشت.

وی درباره اینکه خیلی ها معتقدند بازی تراکتورسازی - پرسپولیس قهرمان لیگ را تعیین خواهد کرد، گفت: ما پنج فینال مهم در پیش داریم که یکی از آنها بازی با تراکتورسازی است. هر پنج بازی و همچنین نتایج دیگر بازی ها در قهرمانی ما تأثیرگذار است. بازی با تراکتورسازی هم در تبریز تعیین کننده است، ولی ما فعلاً به بازی برابر ذوب آهن فکر می کنیم.

ربیع خواه در مورد عملکردش در تیم پرسپولیس شرح داد: شرایط من خوب است، ولی طبیعتاً نیاز به زمان دارم تا به وضعیت ایده آل برسم. قطعاً تلاش می کنم تا خیلی زود به بهترین شرایط ممکن برسم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 15 مهر 1398 شناسه مطلب: 139

به "محسن ربیع خواه: در 5 هفته پایانی ممکن است هر اتفاقی رخ دهد، بازی ما با تراکتورسازی در تبریز معین کننده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن ربیع خواه: در 5 هفته پایانی ممکن است هر اتفاقی رخ دهد، بازی ما با تراکتورسازی در تبریز معین کننده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید