معاون رییس جمهور آمریکا: ترامپ برای یک دوره دیگر برنامه دارد

به گزارش آخرین خبر، من به شما قول می دهم ما به مبارزه تا زمانی که هر رای قانونی شمرده شود و هر رای غیرقانونی بیرون انداخته شود ادامه خواهیم داد و ما هرگز دست از مبارزه برای آن که دوباره آمریکا را بزرگ کنیم برنخواهیم داشت.

معاون رییس جمهور آمریکا: ترامپ برای یک دوره دیگر برنامه دارد

مایک پنس معاون دونالد ترامپ در اظهاراتی که در راستای خودداری این رئیس جمهور آمریکا از پذیرفتن شکست در انتخابات عنوان کرد، گفت دولت او برنامه ریزی می کند تا برای یک دوره کامل دیگر روی کار باشد.

به گزارش بیزینس اینسایدر، هواداران دونالد ترامپ در زمان این سخنرانی مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا در گردهمایی شورای محافظه کار غیرانتفاعی موسوم به شورای سیاست ملی، شعار چهار سال دیگر را دادند.

طبق گزارش فوربس، پنس در حین پاسخ به شرکت کننده ها در این مراسم گفت: برنامه این است.

او ادامه داد: من به شما قول می دهم ما به مبارزه تا زمانی که هر رای قانونی شمرده شود و هر رای غیرقانونی بیرون انداخته شود ادامه خواهیم داد و ما هرگز دست از مبارزه برای آن که دوباره آمریکا را بزرگ کنیم برنخواهیم داشت.

ترامپ با گذشت بیش از یک هفته از پیروزی بایدن همچنان از پذیرفتن شکست امتناع می کند.

بسیاری از قانونگذاران جمهوریخواه نیز از این رویه ترامپ پیروی کرده و از به رسمیت شناختن علنی جو بایدن به عنوان رئیس جمهور منتخب و کامالا هریس به عنوان معاون رئیس جمهور منتخب و پیروزهای انتخابات خودداری کرده اند.

چند جمهوریخواه سرشناس شامل جورج دبلیو. بوش، رئیس جمهور سابق و میت رامنی، سناتور جمهوریخواه به بایدن و هریس پیروزی در انتخابات را تبریک گفته اند.

طبق گزارش سی.ان.ان، افراد نزدیک به ترامپ از جمله ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا از او خواسته اند نتایج انتخابات را بپذیرد.

فوربس نوشت، پنس بر موضع ترامپ مبنی بر اینکه انتخابات هنوز تعیین تکلیف نشده تاکید کرده و گفت: ما منتظر نتایج انتخاباتمان هستیم.

این اظهارات او در حالی مطرح شدند که دولت بایدن خودش را برای یک انتقال قدرت پرچالش آمده می کند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1378

به "معاون رییس جمهور آمریکا: ترامپ برای یک دوره دیگر برنامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون رییس جمهور آمریکا: ترامپ برای یک دوره دیگر برنامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید