ملایی: فدراسیون ورزش همگانی در ایجاد تحرک بین مردم مسئول است، کرونا فرصت است نه تهدید

به گزارش آخرین خبر، رئیس فدراسیون ورزش همگانی با اشاره به رونمایی از پویش آماده باش گفت: فدراسیون ورزش های همگانی برابر سلامت و ایجاد تحرک در بین مردم ایران مسئول است.

ملایی: فدراسیون ورزش همگانی در ایجاد تحرک بین مردم مسئول است، کرونا فرصت است نه تهدید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش همگانی، افشین ملایی ضمن اشاره به پیامدهای بحران بین المللی کرونا اضافه کرد: این بیماری شرایط خطیری را پیش روی مدیران ورزشی قرار داده است. با این حال اعتقاد دارم کرونا برای درک بهتر ورزش های همگانی یک فرصت بزرگ است.

وی با تاکید بر اینکه قرنطینه موجب کم تحرکی مردم شده است، ادامه داد: کم تحرکی نیز مسائل و مصائب خاص خود را پدید آورده است، از این نظر ارائه پویشی که بتواند به طور فراگیر و در مدت کوتاهی شرایط را بهبود ببخشد و در پایان کار قابل اندازه گیری باشد، ضروری بود.

ملایی در ادامه اعلام نمود: فدراسیون ورزش های همگانی با توجه به رسالتی که در قبال سلامت ملت ایران قائل است و خود را مسئول ایجاد تحرک و نشاط مردم ایران می داند، طی یک اقدام هماهنگ با تمامی هئیت های استانی، با پشتیبانی شهرداری های سراسر کشور و راهبری معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان اقدام به طراحی و راه اندازی پویش سراسر آماده باش نموده است.

وی در پایان گفت: تمامی برنامه های این پویش در بستر فضای مجازی ارائه می شود. امید است با مشارکت سراسری شهروندان این طرح منجر به افزایش تاب آوری اجتماعی شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1211

به "ملایی: فدراسیون ورزش همگانی در ایجاد تحرک بین مردم مسئول است، کرونا فرصت است نه تهدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملایی: فدراسیون ورزش همگانی در ایجاد تحرک بین مردم مسئول است، کرونا فرصت است نه تهدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید