مهرداد میناوند: مربیان تیم ملی می خواهند پرسپولیس را اذیت نمایند، شاید کروز به اینترنت دسترسی ندارد!

به گزارش آخرین خبر، پیشکسوت تیم پرسپولیس به انتقادهای دستیار کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال از افشین پیروانی واکنش نشان داد.

مهرداد میناوند: مربیان تیم ملی می خواهند پرسپولیس را اذیت نمایند، شاید کروز به اینترنت دسترسی ندارد!

به گزارش آخرین خبر ، مهرداد میناوند پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اظهارات اوسیانو کروز که در خصوص افشین پیروانی مطرح نموده است، گفت: کروز بار اولش نیست که از این حرف ها می زند و به نظر من وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال مقصر هستند که یک فرد به خودش اجازه می دهد اینگونه بی ادبی و توهین کند. مردم خوشبختانه بهترین قاضی هستند و همه چیز را متوجه می شوند. کی روش دشمنی بزرگی با پرسپولیس و طرفداران این تیم دارد و این موضوع را می گردد خیلی خوب از برخوردی که با بزرگان پرسپولیس مثل افشین پیروانی، علی کریمی، سیدجلال حسینی و... می نماید متوجه شد.

وی اضافه کرد: کروز گفته که طرفداران پرسپولیس در حال تحریک شدن هستند اما چرا وقتی تیمی برد خوبی به دست آورده باید طرفدارانش به قول این آقا تحریک شوند. کروز برای گفتن این حرف ها خط گرفته تا مثلاً بخواهد جواب پیروانی را بدهد. من کروز را نمی شناسم و اصلاً نمی دانم او چه کسی است. من سال ها در اروپا فوتبال بازی کردم و چنین فردی را نمی شناسم و او باید در ادبیات و صحبت هایش دقت کند و بداند درباره چه کسی صحبت می نماید. پیروانی همه عمرش را برای پرسپولیس گذاشته اما برخی ها قصد داشتند که او و خانواده خوشنام پیروانی را بدنام نمایند که البته این اتفاق رخ نداد و من چیزهایی می دانم که اگر نگویم خیانت است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس توضیح داد: پیروانی جزو متعصب ترین و پاک ترین پرسپولیسی هایی است که می شناسم اما تعیین است کروز خط گرفته تا این حرف ها را بزند. مربیان تیم ملی هر کدام به نحوی می خواهند پرسپولیس را اذیت می نمایند و می بینیم یک مربی مشت گره می نماید، یک مربی هم اینطور مصاحبه انجام می دهد و سرمربی تیم ملی هم با دعوت نکردن از پرسپولیسی ها می خواهد فضای تیم ملی را به هم بریزد. این حرف من را به خاطر داشته باشید. کی روش تا روزی که روی کره زمین زندگی کند مهر بزدلی روی پیشانیش است چرا که او جرأت حرف زدن ندارد و دیگران را مجبور می نماید که به جای او صحبت نمایند. کروز باید سکوت کند من عکسی از پیروانی به او می دهم تا آن را مقابل در اتاقش بزند و مطالعه کند که بداند پیروانی کیست و چه جایگاهی دارد. شرایط آنقدر واضح است که حتی طرفداران تیم رقیب هم می دانند که کی روش با بغض و کینه درباره پرسپولیس حرف می زند. پیروانی سال ها در پرسپولیس حضور داشت و بدون پول زحمت کشید اما برخی ها می خواستند با آبرو و اعتبار او بازی نمایند که این اتفاق رخ نداد من از پیروانی توقع دارم از کسانی که می خواستند با آبرو و اعتبار او بازی نمایند شکایت کند.

میناوند گفت: شاید کروز در خانه اش دسترسی به اینترنت و اطلاعات ندارد اما من به او می گویم که افشین پیروانی تبرئه شده اما او حالا در مصاحبه اش گفته که پیروانی 5 سال محروم شده است. پیروانی تبرئه شده اما آقایان این چیزها را نمی دانند و شاید هم نمی خواهند که بدانند. مربیان تیم ملی کوشش زیادی کردند تا پیروانی محروم گردد اما این اتفاق رخ نداد و بهتر است آنها بدانند بالاخره روزی از این مملکت می روند اما تیم ملی ما برای همه ما است. متأسفانه کی روش و کسانیکه به او آویزان هستند بهانه جویی می نمایند تا اگر تیم ملی در جام ملت ها نتیجه خوبی نگرفت برای خود شریک جرم بتراشند.

وی مطرح کرد: در وضعیت بد اقتصادی کل جهان شاهد هستیم که مربیان تیم ملی پول خوبی از ایران می گیرند و او به خاطر اینکه این پول ها را بگیرد مجبور است از این صحبت ها انجام بدهد. تا جایی که من می دانم کار کروز ماساژ دادن کی روش است و حالا هم این حرف ها را می زند تا بخواهد خودش را در تیم ملی نگه دارد. بهتر است یک برنامه تلویزیونی یک نظرسنجی بین پیروانی و کی روش بگذارند تا تعیین گردد مردم کدام یک را محبوب تر می دانند. این را من با قاطعیت می گویم که مربیان تیم ملی از پیروانی خواستند تا علیه برانکو مصاحبه کند اما افشین پیروانی این کار را نکرد. پیروانی در دبی برکنار نشد بلکه چند وقت بعد او را کنار گذاشتند و این به این دلیل بود که از او خواستند علیه برانکو مصاحبه کند اما او این کار را انجام نداد و کسانی که الان از تیم ملی بیرون هستند همه شاهد این موضوع هستند کی روش با این حرف ها به دنبال یار جمع کردن است اما مطمئن باشید این اتفاق رخ نخواهد داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 68

به "مهرداد میناوند: مربیان تیم ملی می خواهند پرسپولیس را اذیت نمایند، شاید کروز به اینترنت دسترسی ندارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهرداد میناوند: مربیان تیم ملی می خواهند پرسپولیس را اذیت نمایند، شاید کروز به اینترنت دسترسی ندارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید