هشدار وزیر دادگستری سوئیس به یوفا و فیفا در مورد مجازات سوپرلیگی ها

به گزارش آخرین خبر، در حالی که شمارش معکوس برای اعلام حکم انضباطی سه باشگاه متعهد به سوپرلیگ اروپا شروع شده بود، وزارت دادگستری کشور سوئیس در مورد مجازات این باشگاه ها هشدار داد.

هشدار وزیر دادگستری سوئیس به یوفا و فیفا در مورد مجازات سوپرلیگی ها

به گزارش خبرنگاران، شب گذشته (یکشنبه) بعضی منابع خبری از جمله نشریه رپوبلیکای ایتالیا اعلام کردند که اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) تصمیم خود در مورد سه باشگاه یوونتوس، رئال مادرید و بارسلونا را به خاطر مخالفت با خروج از سوپرلیگ گرفته و میخواهد حکم انضباطی آنها را قبل از شروع یورو 2020 و حداکثر تا روز چهارشنبه هفته جاری اعلام کند.

در این گزارش ها آمده است که یوفا به تلافی پافشاری این سه باشگاه برای حفظ سوپرلیگ میخواهد آنها را از حضور در فصل آینده رقابت های اروپایی محروم کند؛ هر چند بعضی دیگر از رسانه ها هم اعلام کردند که این سه باشگاه ممکن است صرفاً جریمه نقدی شوند.

رپوبلیکا در بخشی دیگر از گزارش خود نوشته بود که سه باشگاه به جامانده در سوپرلیگ با آگاهی از این موضوع، مقدمات فرجام خواهی از مراجع قضایی و دادگاه های مدنی را انجام داده اند.

در همین حال برنامه کاروسل در شبکه رادیویی کادناسر اعلام نموده است که وزیر دادگستری کشور سوئیس - کشوری که نهادهای حاکم بر فوتبال اروپا و دنیا در آن مستقر هستند - به یوفا و فیفا در مورد عواقب تلافی جویی از سه باشگاه یوونتوس، رئال مادرید و بارسلونا هشدار داده است. کاروسل ادعا نموده است که وزارت دادگستری سوئیس به فیفا و یوفا اعلام نموده که اجازه ندارند که هیچ اقدامی علیه این سه باشگاه انجام دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 تیر 1400 بروزرسانی: 9 تیر 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1738

به "هشدار وزیر دادگستری سوئیس به یوفا و فیفا در مورد مجازات سوپرلیگی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار وزیر دادگستری سوئیس به یوفا و فیفا در مورد مجازات سوپرلیگی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید