همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید شهرستان بافت افزایش می یابد

به گزارش آخرین خبر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت از افزایش همکاری این واحد دانشگاهی با بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بافت اطلاع داد.

همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید شهرستان بافت افزایش می یابد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرنگاران از بافت، علیرضا مرادی در ملاقات احمد گروهی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بافت با ابراز خرسندی از تحصیل جمعیت قابل توجهی از جامعه ایثارگری در دانشگاه آزاد اسلامی و ضرورت تقویت و تعمیق این فرایند اظهار کرد: این واحد دانشگاهی برای هرگونه همکاری به منظور تحصیل جامعه ایثارگری آماده بوده و علاقه مندی به همکاری بیش ازپیش با بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافت با بیان اینکه تسهیلات مناسب و کم بهره بانکی به داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت می گردد، اضافه کرد: با ایجاد و توسعه آموزش های فنی و مهارتی به دنبال تربیت نیروهای فنی مورد احتیاج مراکز صنعتی هستیم و با دایرکردن رشته های تحصیلی مانند ایمنی، بهداشت و محیط زیست، کارشناسی بهداشت، حسابداری، بیمه و... در این واحد دانشگاهی به زودی علاقه مندان به تحصیل در این رشته ها پذیرش خواهند شد.

بیش از 95 درصد فرزندان ایثارگران دارای تحصیلات عالی دانشگاهی هستند

احمد نگینی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بافت نیز گفت: ارتقای شرایط آموزشی و تحصیلی جامعه ایثارگری همیشه مورد تأکید بوده و خوشبختانه بیش از 95 درصد فرزندان ایثارگران دارای تحصیلات عالی دانشگاهی هستند.

4121/4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1281

به "همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید شهرستان بافت افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید شهرستان بافت افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید