واریز یارانه معیشتی تیر تا ساعتی دیگر ، یارانه بگیران حذف می شوند؟

به گزارش آخرین خبر، به گزارش خبرنگاران، براساس زمان بندی ماه های گذشته و اعلام سازمان برنامه وبودجه باید تا ساعتی دیگر یارانه معیشتی بنزین واریز گردد.

واریز یارانه معیشتی تیر تا ساعتی دیگر ، یارانه بگیران حذف می شوند؟

در روز سه شنبه در اطلاعیه سازمان هدفمندسازی یارانه ها بیستمین مرحله یارانه معیشتی ساعت 24:00 روز پنج شنبه مورخ 10 تیر به حساب سرپرستان خانوار واریز می گردد.

حدود 60 میلیون نفر این یارانه را می گیرند. بعلاوه مبلغ این یارانه همچون ماه های قبلی برای خانواده های یک نفره 55 هزار تومان، خانواده های دو نفره 103 هزار تومان، خانواده های سه نفره 138 هزار تومان، خانواده های چهار نفره 172 هزار تومان و خانواده های پنج نفره و بیشتر 205 هزار تومان یارانه معیشتی دریافت می نمایند.

حدود هفت میلیون نفر از کسانی که یارانه معیشتی می گیرند در آذر پارسال مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا را گرفتند که هفتمین قسط آن از یارانه این ماه وام گیرندگان کسر می گردد.

در خصوص یارانه های خانوار دو خبر دیگر در این هفته منتشر شد. یکی اطلاعیه وزارت کار درباره ثبت نام تازه برای یارانه و دیگری پیامک های حذف یارانه.

در روز سه شنبه هفته جاری، ز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کسانی که در سال 1393 از ثبت نام یارانه ها جا مانده یا افرادی که خانواده آنها یارانه بگیر نبوده اما با ازدواج از خانواده جدا شده اند چنانچه متقاضی دریافت یارانه هستند، می توانند طبق شرایطی که اعلام خواهد شد برای ثبت نام اقدام نمایند .

در مصوبه هیات وزیران که ابتدای خرداد تصویب شد، ثبت نام تازه را برای دو نوع یارانه نقدی و معیشتی بنزین در نظر گرفته بود اما آنچه که از اطلاعیه وزارت کار برمی آید این است که وزارت کار برای ثبت نام یارانه نقدی برنامه ریزی نموده است.

در همین خصوص هم پیامک هایی با موضوع یارانه شما قطع شد؛ ثبت نام در لینک ارسالی برای بعضی از یارانه بگیران ارسال شده که رئیس سازمان هدفمندسازی یارانه ها این پیامک ها را جعلی اسم کرد.

به گفته او هرگونه اطلاع رسانی در خصوص یارانه نقدی اعم از ثبت نام، حذف و سایر موارد فقط به وسیله سایت رسمی این سازمان و وزارت کار و رفاه اجتماعی و یا رسانه ملی، رسانه های معتبر و ارباب جراید صورت می گیرد.

چرا یارانه معیشتی برای بعضی از مردم واریز نشد؟ برای پاسخ این سوال گزارش زیر را بخوانید:

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1799

به "واریز یارانه معیشتی تیر تا ساعتی دیگر ، یارانه بگیران حذف می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز یارانه معیشتی تیر تا ساعتی دیگر ، یارانه بگیران حذف می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید