گل دقیقه 90 کرونا

به گزارش آخرین خبر، خبرنگاران/البرز معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج با اشاره به آغاز فصل سفرهای تابستانی هشدار داد: اگر مردم توصیه ها را جدی نگیرند و موج سفرهای تابستانی اوج بگیرد در دور دوم شیوع کرونا، غافلگیر خواهیم شد.

گل دقیقه 90 کرونا

غفور قاسم پور با بیان این مطلب گفت: طی دو هفته اخیر و پس از بازگشایی ها و رفع محدودیت ها، کرونا در کرج فرایند صعودی داشته و در شرایط قرمز قرار گرفته ایم.

به گزارش آخرین خبر، وی با بیان اینکه در صورت افزایش آمار مبتلایان نقاهتگاه های درمانی پیش بینی شده است، افزود: متاسفانه طبق آمار دانشگاه علوم پزشکی، روزانه جمعیت مبتلایان به کرونا ویروس در کرج رو به تزاید است و همه آحاد مردم و مسئولان باید تلاش کنیم از این مرحله نیز با کمترین تلفات عبور کنیم.

قاسم پور با اشاره به آغاز تابستان و فصل سفرها و تاثیر آن بر افزایش آمار جمعیت بیماران کرونایی شرح داد: در مرحله اول با همکاری خوب مردم پیروز به مهار موقت این ویروس منحوس شدیم، اگر در مرحله دوم توصیه ها را جدی نگیریم در دقیقه آخر ممکن است توسط این بیماری که هر لحظه تغییر ماهیت می دهد و غیرقابل پیش بینی است، غافلگیر شویم.

معاون استاندار با بیان اینکه در اعمال محدودیت ها تابع تصمیمات کشور و ستاد استانی هستیم، هشدار داد که اگر مردم توصیه ها را جدی نگیرند و کوله بار سفر ببندند و عامل انتقال و شیوع این بیماری ناشناخته باشند، ممکن است مجبور به اعمال برخی محدودیت های قبلی شویم.

قاسم پور با بیان اینکه مردم باید تذکرات مسئولان حوزه بهداشت و درمان را رعایت کنند، افزود: هر گونه تجمع و ازدحام بخصوص در محل های سرپوشیده، سم مهلکی است که تبعات آن قابل جبران نخواهد بود.

وی با اشاره به الزامی شدن استفاده از ماسک در ادارات و مراکز پرتردد، افزود: نظارت ها و کنترل ها تشدید شده است و تمام تلاش خود را خواهیم داشت که به شرایط زرد و سپس مرحله سفید بازگردیم.

معاون استاندار در انتها از شهرداران شهرستان خواست نظارت ها را جدی تر بگیرند و ضمن الزام بر رعایت پروتکل های بهداشتی در بخش حمل و نقل عمومی، به صورت روزانه و مستمر نیز ضدعفونی ناوگان حمل و نقل عمومی در کلانشهر کرج انجام شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1155

به "گل دقیقه 90 کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل دقیقه 90 کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید