4 قلوهای مشهدی از بدو تولد زیر چتر حمایتی شهرداری هستند

به گزارش آخرین خبر، خبرنگاران/خراسان رضوی مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد، از حمایت کامل مدیریت شهری از خانواده چهار قلوهای مشهدی از بدو تولد آن ها اطلاع داد.

4 قلوهای مشهدی از بدو تولد زیر چتر حمایتی شهرداری هستند

سید محسن رهنمایی با اعلام این خبر اظهار کرد: با هماهنگی های انجام شده قبل از تولد این چهارقلوها، با معرفی مادر خانواده به یکی از بیمارستان های خصوصی مشهد، کلیه هزینه های وضع حمل به وسیله مدیریت شهری پرداخت شد و پس از تولد این چهارقلوها و احتیاج آنها به بستری درون دستگاه مخصوص، شهرداری مشهد متقبل هزینه های درمانی چهارقلوها شد.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی های انجام شده نیز مقرر شد، چهار قلوهای مشهدی به مدت دو سال به صورت کاملاً رایگان، تحت پوشش بیمه تکمیلی شهرداری مشهد قرار بگیرند تا در این مدت خانواده آنها نگرانی بابت هزینه های درمانی نداشته باشند.

رهنمایی در سرانجام اعلام نمود: با توجه به حمایت های انجام شده تا به امروز، از خانواده چهار قلوهای مشهدی، در تلاشیم تا با اخذ مجوزهای لازم، حمایت ها و یاری های بیشتری به این خانواده صورت بگیرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد، لازم به ذکر است؛ پدر چهارقلوهای مشهدی از پاکبانان شاغل در منطقه ثامن شهرداری مشهد است و علاوه بر این چهارقلوها، داری یک فرزند پسر 4 ساله است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1919

به "4 قلوهای مشهدی از بدو تولد زیر چتر حمایتی شهرداری هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 قلوهای مشهدی از بدو تولد زیر چتر حمایتی شهرداری هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید