اینتر 1 - میلان 2؛ روسونری مقتدرانه بر بام سری آ

به گزارش آخرین خبر، خبرگزاری خبرنگاران- میلان در ادامه نتایج درخشان خود، دربی دلامادونینا را هم فتح کرد تا تنها تیم سری آ باشد که به 100% امتیازات رسیده است.

اینتر 1 - میلان 2؛ روسونری مقتدرانه بر بام سری آ

با ما همراه باشید و با تور ارزان ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، نراتزوری در غیاب چند مهره کلیدی خود که به ویروس کرونا مبتلا شده اند، از قدرت کافی برای برگرداندن نتیجه مقابل این میلان آماده برخوردار نبود. در چهار ملاقات پیشین دربی دلامادونینا اینتر به پیروزی دست یافته بود و در آغاز و در دقایق ابتدایی بازی هم فزونی با میزبان مسابقه یعنی تیم آبی شهر میلان بود، ولی این فزونی خیلی زود با بازی هوشمندانه آث میلان از بین رفت و زلاتان در دقیقه 13 روی پاس عمقی چالهان اوغلو با سمیر هندانوویچ تک به تک شد و کولاروف که جا مانده بود، از پشت سر رسید و به پشت پای مهاجم تنومند میلانی ها زد تا داور بدون تعلل نقطه پنالتی را نشان دهد. مهاجم سوئدی قرمز پوشان شهر میلان پشت این ضربه پنالتی ایستاد و اگرچه هندانوویچ پیروز به مهار این ضربه شد ولی در ریباند گل اول بازی در ریباند با بغل پای زلاتان رقم خورد.

دقیقه 16 در شرایطی که اینتر خوب بازی می کرد و دو حمله خوب برای جبران گل خورده از سمت راست خط دفاعی میلان طرح ریزی نموده بود، روی یک ضدحمله سریع با پاس خوب لیائو که با ظرافت خاصی روی تیرک دوم دروازه به زلاتان رسید، گل دوم بازی برای قرمز های میلانی با بغل پای مطمئن ستاره سوئدی ثبت شد.

پس از اینکه اینتری دوغافلگیری دوبار دروازه خودشان را باز شده دیدند، بار دیگر برای رسیدن به گل کوشش کردند و این کوشش ها پایان در دقیقه 29 با پاس عرضی پریشیچ که پس از شیرجه ناپیروز دوناروما به لوکاکو رسید، گل اول بازی را ثبت کرد. ضربه سر لائوتارو در دقیقه 32، در ادامه با شوت ناقص لوکاکو و شوت بارلا همراه شد، ولی این دوناروما بود که جایگیری خوبی داشت و به ماجرا پایان داد. اینتر در دقایق پایانی نیمه اول هم چند موقعیت بسیار خطرناک ایجاد کرد که هیچ کدامشان به گل تبدیل نشد و ضربات دو مهاجم اینتر به گل ننشست.

شاگردان کونته برای تغییر نتیجه وارد زمین شدند و کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفتند ولی اولین حمله جدی در دقیقه 57 با ارسال زیبا و دقیق ویدال ایجاد شد که البته ضربه اشرف حکیمی با فاصله بسیار کمی راهی اوت شد. چند دقیقه بعد باز هم اینتر خطرساز شد و اینبار شوت فنی بارلا از داخل محوطه جریمه پس از برخورد به بازیکنان میلان راهی کرنر شد تا همچنان کوشش های اینتر برای زدن گل تساوی ادامه دار باشد.

اولین تعویض کونته شکست میلان و پیولی سرمربی این تیم، وارد کردن اریکسون به زمین بود و همچنان حملات این تیم ادامه داشت، ولی حالا دیگر میلان هم جلوتر آمده بود و ضدحملات خطرناکی روی دروازه اینتر ایجاد می کرد. مهم ترین اتفاق در این دقایق روی دروازه میلان رخ داد که داور برخورد دوناروما و لوکاکو در دقیقه 73 را پنالتی بیان کرد، ولی خیلی زود تصمیم خود را پس گرفت و بازی از کنار دروازه آغاز شد.

هرچه دقایق بازی به سرانجام نزدیک شد، اینتر عملکرد آشفته تری برای طراحی حمله داشت و میلان هم به خوبی از این به هم ریختگی برای تلف کردن زمان بازی بهره برد، تا در نهایت علیرغم اینکه کوتاه تعویض های تهاجمی خود را نیز انجام داده بود و سانچز هم وارد زمین شد، آبی های شهر میلان پس از چهار پیروزی پیاپی پایان مقابل قرمز های این شهر شکست بخورند. هرچند در دقیقه 93 پاس عمقی لائوتارو برای لوکاکو که شب خوبی را پشت سرنگذاشته بود، می توانست نتیجه بازی را به تساوی 2 بر 2 بکشاند که ضربه مهاجم بلژیکی اینتر با فاصله کمی راهی اوت شد.

با این شکست اینتر که از سه بازی قبلی خود هفت امتیاز کسب نموده بود، در همین امتیاز باقی ماند و میلان به نمایش های دور از انتظار خود با پیولی ادامه می دهد و با کسب چهار پیروزی و 12 امتیاز به صدرنشینی خود ادامه می دهد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1300

به "اینتر 1 - میلان 2؛ روسونری مقتدرانه بر بام سری آ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینتر 1 - میلان 2؛ روسونری مقتدرانه بر بام سری آ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید