همه اخبار و مقاله ها

خاطرات جان کری 2، توصیه پادشاه عمان: ایرانی ها زیر بار زور آمریکا نمی روند

وزیر خارجه سابق آمریکا در کتاب خاطراتش نوشته توصیه پادشاه عمان به او بوده که ایرانی ها زیر بار زور و ذلت با آمریکا مذاکره نخواهند کرد.

18 آذر 1398

شریفات: سوئیس ما را بررسی نموده بود، باید تایلند را شکست بدهیم

به گزارش خبرنگاران از کره جنوبی، مصطفی شریفات پس از پیروزی تیم والیبال دانشجویان ایران مقابل سوئیس اظهار کرد: سوئیس تیم بسیار خوبی بود و ما نیز از این موضوع اطلاع داشتیم . خوشحالم که در این بازی پیروز شدیم. البته در ست دوم یک سری اشتباهات داشتیم که در...

18 آذر 1398

کیسینجر: مسائل انکارناپذیر چین و آمریکا باید حل شوند

وزیر امور خارجه پیشین آمریکا ضمن تأکید بر لزوم حل مسائل انکارناپذیر میان پکن و واشنگتن گفت، عواقب رویارویی این دو کشور فاجعه بار خواهد بود.

17 آذر 1398

کارکنان معدن انگوران به داد گردشگران چینی رسیدند ، تریلی قیچی کرد، چینی ها در راه ماندند

گردشگران چینی که از شهر تکاب راهی تهران بوده و به دلیل قیچی کردن یک دستگاه تریلر کمرشکن در مرز بین استان زنجان و آذربایجان غربی متوقف شده بودند با کوشش نیروهای راهدای و کارکنان معدن سرب و روی انگوران، نجات یافته و اسکان داده شدند.

17 آذر 1398

مجوز مصرف چغندر قند تراریخته صادر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران، سازمان ایمنی غذای اتحادیه اروپا متولی صدور مجوز سلامت و امنیت محصولات غذایی در اروپا است. این مرجع در سال 2006 چغندرقند تراریخته رقم H7-1 را مورد تایید قرار داد و مجوز واردات این محصول را به اروپا...

16 آذر 1398

واردات تجهیزات غیراستاندارد برای ایمنی نیروی کار!

سید ابوالفضل اشرف منصوری در گفتگو با خبرنگاران، با انتقاد از اینکه متاسفانه در کشور هیچ استانداردی برای استانداردسازی تجیهزات حفاظت و ایمنی فنی نیروی کار از سوی سازمان استاندارد و دستگاه های مربوطه تدوین نشده است، گفت: طبق ماده 91 قانون کار، کارفرمایان...

16 آذر 1398

تهیه نخستین نقشه مولکولی از ریه برای یاری به بازسازی آن

محققان برای نخستین بار پیروز به تهیه یک نقشه دقیق مولکولی از ریه شده اند که می تواند به احیا و بازسازی این اندام یاری کند.

15 آذر 1398

لیگ برتر انگلیس هم به جمع مشتریان اسپری محوشونده پیوست

خبرنگاران: مسئولان فوتبال انگلیس هم به طرح استفاده از اسپری های محوشونده برای آسان تر شدن کار داوران بازی ها لیگ برتر چراغ سبز نشان دادند.

15 آذر 1398

زمین خواری 8 میلیاردی در کنگان

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف یک فقره زمین خواری به ارزش 8 میلیارد ریال در شهرستان کنگان در استان بوشهر اطلاع داد.

14 آذر 1398

ورود ناو جنگی آمریکا به تنگه تایوان و واکنش چین

یک فروند ناو جنگی غول پیکر آمریکا موسوم به یواس اس چنسلر برای نهمین بار درحالی وارد تنگه تایوان شد که پکن این اقدام را یک حرکت تحریک آمیز توصیف نموده است.

14 آذر 1398

انگلیس احتمال حمله هوایی به داعش در سوریه را رد نمی کند

خبرنگاران: سخنگوی دیوید کامرون تاکید نمود که نخست وزیر انگلیس احتمال اقدام نظامی علیه داعش در خاک سوریه را رد نکرده است.

13 آذر 1398

مشارکت مردمی، مهمترین رویکرد شهرداری در استقبال از زائران دهه پایانی ماه صفر

معاون گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد گفت: نگاه و هدف اصلی ما در استقبال از زائران دهه پایانی ماه صفر، کار مردمی است و شهرداری در ایجاد زیرساخت ها یاری می نماید.

13 آذر 1398

تجدید قوای نیروهای هندی و پاکستانی در مرز کشمیر

خبرنگاران : پس از درگیری های هفته گذشته در مرز کشمیر که منجر به کشته شدن چندین سرباز در منطقه خط کنترل در مرز کشمیر شد، نیروهای هند و پاکستان به تجدید قوا می پردازند.

12 آذر 1398

نامزدهای جوایز فیلم اروپا 2019

نامزدهای جوایز فیلم اروپا در سال 2019 اعلام شد و ساخته های پولانسکی، آلمادوار و بلوچیو هر کدام در 4 شاخه، شانس کسب جایزه خواهند داشت.

12 آذر 1398

ناوهای جنگی آمریکا به سواحل اوکراین اعزام شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از راشاتودی، چندین فروند ناوجنگی مجهز به موشک با بیش از 800 ملوان به همراه یک یگان ویژه نیروی دریایی آمریکا برای شرکت در یک رزمایش دریایی 12 روزه موسوم به نسیم دریا 2017 در سواحل اوکراین، وارد دریای سیاه شدند.

12 آذر 1398

هشدار گوگل نسبت به حذف تعدادی از اپلیکیشن های اندرویدی

گوگل به کاربران سیستم عامل اندروید نسبت به حذف تعدادی از نرم افزارهای موجود در گوگل استور هشدار داد.

11 آذر 1398

هاموند: انگلیس تعهدی به شرکت در هرگونه حملات هوایی در عراق ندارد

خبرنگاران: وزیر امور خارجه انگلیس گفت انگلیس تعهدی به شرکت در هرگونه حملات هوایی در عراق ندارد.

11 آذر 1398

داستانی از زندگی فرزندخوانده هلال احمر منجیل

سه بار از پدرم پرسیدم چرا ما را تنها وقتی 6 سال داشتیم رها کردی و رفتی؛ هر سه بار پاسخی نداد...

10 آذر 1398

بالوتلی میلان را ترک کرد، سوپرماریو در یکقدمی لیورپول

خبرنگاران: مهاجم ایتالیایی میلان با جدایی قطعی از این تیم در آستانه پیوستن به لیورپول انگلیس است.

10 آذر 1398

دلایل عمران خان برای میانجی گری میان ایران و عربستان

یک کارشناس مسائل سیاسی به دلایل پاکستان برای داشتن نقش میانجی میان ایران و عربستان اشاره نمود و گفت: حرکت نخست وزیر پاکستان در سفر به تهران حرکتی درست بود مشروط به این که ایران و عربستان نسبت به این حرکت رفتار حساب شده ای را نشان دهند.

10 آذر 1398
تعداد: (525)