اخبار و رویدادها

گزینه مد نظر یوونتوس در صورت ناکامی در جذب پوگبا

باشگاه یوونتوس در صورتی که پیروز به بازگرداندن پل پوگبا به تورین نشود، سراغ گزینه ای دیگر خواهد رفت.

14 خرداد 1399

تشدید درگیری ها در یمن مانع از مقابله با ویروس کرونا می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، شورای امنیت سازمان ملل متحد خاطرنشان کرد که تشدید درگیری ها و عملیات نظامی در یمن، تلاشها برای مقابله با ویروس کرونا را با مانع روبرو می نماید.

13 خرداد 1399

یونان نفت ایران را به دلیل تحریم بانکی از توتال فرانسه خرید

در حالی که محدودیت های بانکی ایران به رغم لغو تحریم ها باقی مانده است شرکت یونانی هلنیک پترولیوم مجبور شده است به جای خرید مستقیم نفت از ایران نفت تولیدی ایران را از شرکت توتال خریداری کند.

13 خرداد 1399

هشدار روسیه و سوریه درباره خطر شیوع کرونا بین آوارگان

دولت های روسیه و سوریه درباره خطر شیوع کرونا بین آوارگان دو اردوگاه الرکبان و الهول در سوریه هشدار دادند.

13 خرداد 1399

خبرنگاران 10 هزار بازدید مجازی از موزه ملی ایران

تهران - خبرنگاران - مدیر موزه ملی ایران از 10 هزار بازدید مجازی در روزهای شیوع کرونا خبر داد و گفت: بزودی امکان بازدید از موزه مشترک ایران با سایر کشورها نیز به صورت مجازی مهیا می شود.

12 خرداد 1399

دیگر مجالی برای رعایت و خواهش نیست

ویروس کرونا امروز هم با فرهنگ مردم دست و پنجه نرم می نماید با اقتصاد می جنگد و در اجتماع نگرانی و ترس را ایجاد نموده به طوری که توانسته تا حدودی گردشگری در کشور را با خطر جدی روبرو کند و ظرفیت های ایجاد شده بخش خصوصی را از رونق بیاندازد.

11 خرداد 1399

بیست وهفتمین کنگره انجمن مطالعات خاورمیانه آلمان برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، برگزارنمایندگان کنگره سالانه انجمن مطالعات خاورمیانه آلمان از محققانی که در حوزه خاورمیانه، شمال آفریقا و دنیا اسلام فعالیت می نمایند، دعوت نموده اند تا پیشنهادات خود را برای این کنگره ارسال نمایند. این پیشنهادات می تواند در دو...

11 خرداد 1399

ترامپ بالاخره به جانسون یاری کرد، عکس

با افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا، ایالات متحده به بریتانیا یاری های درمانی فرستاد.

10 خرداد 1399

نحوه ثبت نام وام یک میلیون تومانی، مدت بازپرداخت 2 ساله است

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: سرپرست خانوار تمام 23 میلیون خانواری که یارانه نقدی می گیرند می تواند از شارژ یک میلیون تومانی کارت یارانه استفاده کنند.

10 خرداد 1399

ارتش لبنان با تعدادی از زندانیان در طرابلس درگیر شد

نیروهای ارتش لبنان با تعدادی از زندانیان و خانواده های آنها در یک زندان در طرابلس شمال لبنان درگیر شدند.

10 خرداد 1399

استاندارد درب ضد حریق در کشور ما وجود ندارد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: در کشور ما استاندارد درب ضد حریق وجود ندارد و سه سال است که پیگیر این امر هستیم، اما نتیجه نگرفته ایم.

9 خرداد 1399

بیش از 140طرح پژوهشی علوم شناختی درحال اجرا است

به گزارش خبرنگاران، با هدف ترویج و ارتقای دانش علوم شناختی، تامین نیازهای داخلی و کاهش میزان وابستگی ها، در حال حاضر یکصد و چهل و چهار طرح تحقیقاتی در حوزه های علوم شناختی با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در مراکز علمی و پژوهشی در سطح کشور...

9 خرداد 1399

آلمان از سال 2012 مایل به خروج یونان از منطقه یورو است

خبرنگاران: وزیر دارایی یونان اتحادیه اروپا را متهم به اخاذی از آتن به منظور تن دادن کشورش به توافقی که برای هیچ کس خوب نیست کرد و از تمایل آلمان برای خروج یونان از منطقه یورو از سال 2012 اطلاع داد.

8 خرداد 1399

درخواست روسیه از کشورها درباره اینستکس

فارس نوشت: نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین ضمن انتقاد از تداوم تحریم ها علیه ایران در بحبوحه بحران کرونا، خواهان مشارکت کشورهای بیشتر در اینستکس و گسترش دامنه آن به فراتر از مرزهای اتحادیه اروپا شد.

8 خرداد 1399

بازسازی دیابلو 2 احتمالا سال جاری عرضه می گردد

گزارش هایی مبنی بر عرضه نسخه ای بازسازی شده از دومین قسمت سری بازی های دیابلو منتشر شده اند؛ گزارش هایی که از برنامه بلیزارد برای عرضه این بازسازی در امسال میلادی خبر می دهند. این طور که به نظر می رسد، بازسازی دیابلو 2 قرار است بزرگتر از آن چه تصور می کردیم...

7 خرداد 1399

ویروس کرونا جانسون را به بیمارستان کشاند

نخست وزیر انگلیس برای انجام فرایند درمانی بیماری کووید 19 راهی بیمارستان شد.

7 خرداد 1399

فوتسالی ها منتظر موضع فیفا در مورد جام جهانی

فدراسیون جهانی فوتبال هنوز در مورد شرایط برگزاری جام جهانی فوتسال تصمیم گیری نکرده است.

6 خرداد 1399

11شهری که مردمش خورشید را نمی بینند !

تمام جاهای جهان هر روز خورشید و تابش نور طلایی رنگ آن را نمی بینند ، در گوشه کنار جهان هستند شهرهایی که در طول سال تنها چند روز خورشید در آنجا می تابد و مردمانش نور آن را می بینند.

5 خرداد 1399

20 غذای خوشمزه شمال ایران

1. باقلاقاتقبا شنیدن غذاهای شمال و غذاهای گیلان ناخودآگاه ذهنمان به سمت باقلاقاتق می رود. این غذا در این منطقه به وفور پخته می شود و در میان گردشگران نیز بسیار پرطرفدار است. مواد اصلی باقلاقاتق، غذای محبوب گیلانی ها باقلای رشتی، سیر، تخم مرغ و شوید است.

4 خرداد 1399

برگزاری بازی های پاراآسیایی 2022با نام اتحاد قلبها، درخشش آرزوها

به گزارش خبرنگاران، شعار اتحاد قلب ها، درخشش آرزوها که برای دوره پیش روی بازی های پاراآسیایی انتخاب شده در واقع آیینه ای از پیام اصلی بازی های آسیایی، یعنی تعامل قلب ها برای آینده است.

4 خرداد 1399
تعداد: (891)