اخبار سیاسی

دلیلی برای افزایش قیمت مسکن در سال 1400 وجود ندارد

به گزارش خبرنگاران، محمد اسلام روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا احتمال نزولی شدن قیمت ها در شهرهای عظیم وجود دارد، گفت: پیش بینی من به عنوان وزیر ملاک نیست و من تنها سیاست ها و برنامه ها را اعلام می کنم و...

20 فروردین 1400

درگیری پلیس فرانسه با حامیان پ ک ک در مقابل مقر شورای اروپا خبرنگاران

پلیس فرانسه روز دوشنبه برای متفرق کردن فعالان کُردی که به محوطه مقر شورای اروپا در شهر استراسبورگ وارد شده بودند، از گاز اشک آور استفاده کرد.

18 فروردین 1400

اختلاف لیبی و فرانسه درباره خروج مزدوران و نیروهای خارجی

منابع از اختلافات میان شورای عالی ریاستی لیبی و فرانسه درباره خروج مزدوران و نیروهای خارجی از لیبی خبر دادند.

18 فروردین 1400

توافق ایران و کره جنوبی برای انتقال و مصرف منابع ارزی

رئیس کل بانک مرکزی ایران و سفیر کره جنوبی در جلسه ای که به درخواست سفارت کره جنوبی برگزار گردید درباره نحوه جابه جایی و مصرف بخشی از منابع بانکی ایران در کره جنوبی توافق کردند.

16 فروردین 1400

اعضا و دبیر هیأت مرکزی بازرسی انتخابات منصوب شدند خبرنگاران

اعضاء و دبیر هیأت مرکزی بازرسی سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شورا های اسلامی شهر و روستا، میاندوره ای مجلس و خبرگان رهبری منصوب شدند.

12 فروردین 1400

خبرنگاران بازدید سرزده وزیر جهاد کشاورزی از میادین مرکزی عرضه مرغ در تهران

تهران - خبرنگاران - وزیر جهاد کشاورزی از بازارهای مرغ میادین پیروزی و بهمن و یک سردخانه گوشت مرغ در جنوب تهران سرزده بازدید کرد.

12 فروردین 1400

نخست وزیر ارمنستان انتخابات پارلمانی زودهنگام برگزار می نماید

نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان روز 20 ماه ژوئن (30 خردادماه) را به عنوان زمان انتخابات پارلمانی زودهنگام در این کشور بیان کرد.

8 فروردین 1400

حسن جهانیان سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران شد

تهران (پانا) - حسن جهانیان با حکم معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور به عنوان سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مازندران منصوب شد.

7 فروردین 1400

روشن شدن شهرهای روسیه با اعتراضات چراغ قوه ای در حمایت از ناوالنی

حامیان الکسی ناوانلی، رهبر اپوزیسیون زندانی روز یکشنبه برای نمایش وحدت و با وجود تلاش مقامات روس برای خاموش کردن اعتراضات، به محوطه های مسکونی خود آمدند و چراغ قوه های تلفن های همراه خود را روشن کردند.

3 فروردین 1400

سفر رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس به جمهوری آذربایجان

تهران (پانا) - هیأتی از کمیسیون امنیت ملی مجلس به ریاست مجتبی ذوالنوری با هدف تحکیم و تقویت همکاری های پارلمانی با جمهوری آذربایجان به این کشور سفر کردند.

23 اسفند 1399

سیستان و بلوچستان جزء 2 استان برتر کشور در حوزه تقسیمات کشوری

خبرنگاران/سیستان و بلوچستان معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: از سال 1396 که به موضوع ارتقاء واحدهای تقسیماتی توجه شد، سیستان و بلوچستان با ایجاد 30 واحد تقسیماتی جدید جزء دو استان برتر کشور در این حوزه است.

23 اسفند 1399

افزایش دسترسی، عدالت فرهنگی و آمارهای دقیق از فروش

به گزارش خبرنگاران ، سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شنبه شب، یازدهم بهمن در برنامه نگاه یک شبکه اول سیما به ارائه گزارشی از مجموعه اقدامات این وزارتخانه در حوزه برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، جشنواره های فرهنگی و هنری فجر و همچنین...

18 اسفند 1399

خبرنگاران عملیات اجرایی واحد احیای فولاد آذربایجان به زودی آغاز می شود

تبریز- خبرنگاران- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: در جلسه ای با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت موضوع کلنگ زنی توسعه واحد احیای مجتمع فولاد آذربایجان با هدف تولید آهن اسفنجی مطرح و مقرر شد عملیات اجرایی این واحد به زودی...

17 اسفند 1399

لبنان، تاکید بر انسجام گروه های سیاسی و تشکیل کابینه در اسرع وقت

رئیس کمیسیون مالی مجلس لبنان ضمن تاکید بر تشکیل سریع کابینه، خواستار همدلی و انسجام بیشتر میان گروه های سیاسی این کشور شد.

15 اسفند 1399

صالحی امیری: 80 درصد اهداف مان در کمیته ملی المپیک محقق شد، ورزش آلوده به سیاست نیست

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: 80 درصد اهداف خود را در سه سال حضورمان در این کمیته محقق نموده ایم.

14 اسفند 1399

دولت بایدن به توافق صلح دوحه پایبند بماند

به گزارش خبرنگاران، همزمان با شروع کوشش های دولت جو بایدن برای بازنگری در توافق صلح آمریکا با گروه طالبان و در آستانه برگزاری نشست وزرای دفاع کشورهای عضو ناتو، ملا عبدالغنی برادر، معاون این گروه با نگارش نامه ای سرگشاده خطاب به مردم آمریکا، خواهان پایبندی...

5 اسفند 1399

رهبر جمهوریخواهان سنا ترامپ را به برپایی شورش در کنگره متهم کرد

رهبر اکثریت جمهوریخواه در مجلس سنای ایالات متحده روز سه شنبه در یک سخنرانی رئیس جمهور کنونی این کشور را به تحریک و تهییج طرفداران خود برای برپایی شورش در کنگره متهم کرد.

3 اسفند 1399

اجرای یکپارچه سازی سامانه نرم افزاری و راهنمای عملیاتی سامانه دانش آموزی

خبرگزاری خبرنگاران-مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی یکپارچه سازی سامانه های نرم افزاری وزارت آموزش و پرورش و همچنین راهنمای عملیاتی سامانه یکپارچه دانش آموزی را جهت اجرا به استان ها اعلام نمود.

27 بهمن 1399

صدای دونالد ترامپ در فضای مجازی خاموش شد

انتها ششم ژانویه، 2021 (17 دی) روز تأیید نهایی ریاست جمهوری جو بایدن از راه رسید. روزی که دونالد ترامپ از مدت ها قبل به آن چشم دوخته بود و همه می دانستند اگر نتواند قبل از این تاریخ، ادعای تقلب در انتخابات را ثابت کند در چنین روزی همه توانش را به کار خواهد گرفت...

26 بهمن 1399

ترامپ را فورا از قدرت عزل کنید

ژان وارنر مولر، استاد علم سیاست در دانشگاه پرینستون آمریکا در مقاله ای برای پایگاه خبری پراجکت سیندیکت، خواستار حذف فوری ترامپ از قدرت و ممنوع سازی دائمی فعالیت های سیاسی وی به دلیل اقدام اخیر طرفدارانش در حمله به ساختمان کنگره آمریکا شده است. او در...

26 بهمن 1399
تعداد: (419)