اخبار اقتصادی

اعلام شرایط اضطراری در فرانسه؛ کرونا کسب و کار فرانسوی ها را مختل کرد

دولت فرانسه امروز دوشنبه برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در این کشور شرایط اضطراری اظهار داشت.

19 فروردین 1399

مبارزه کارخانه های صنایع غذایی با کرونا

به گزارش تجارت نیوز،به علت شیوع ویروس کرونا از ابتدای اسفندماه در کشور، بخش عمده ای از واحدهای تولیدی به صورت داوطلبانه یا بر اساس ابلاغیه های بهداشتی تعطیل شده اند. یکی از حوزه های عمده تولیدی استان که تحت تأثیر نهاده شد، صنایع غذایی بود.

18 فروردین 1399

حضور در انتخابات مجلس بسیار حائز اهمیت است

دکتر علی اصغر مونسان با حضور در مسجد بلال صدا و سیما رأی خود را در انتخابات مجلس شورای اسلای و میان دوره ای مجلس خبرگان به صندوق انداخت.

17 فروردین 1399

مهدی: اختصاص 17 درصدی بودجه فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه ای در امسال ، تا امروز ریالی در این حوزه به دانشکده ها پرداخت نشده!

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: یکی از معضلات اصلی ما سال جاری در بخش فعالیت های فرهنگی است و تا امروز نتوانستیم ریالی در حوزه فرهنگی به آموزشکده و دانشکده ها پرداخت کنیم.

17 فروردین 1399

ژاپن و استرالیا به تحریم کننده های اقتصادی کره شاقتصادی پیوستند

خبرنگاران : ژاپن و استرالیا تصمیم دارند در راستای همکاری با آمریکا بانک تجارت خارجی کره شمالی را تحریم نمایند.

17 فروردین 1399

واگذاری پروژه های مسکن ملی به سازندگان بزرگ

خبرنگاران: وزیر راه و شهرسازی گفت: در طرح اقدام ملی مسکن در بسیاری از شهرها زمین آماده شده است و پروژه های بزرگ را به سازنده های بزرگ واگذار می کنیم.

16 فروردین 1399

پیش بینی بازار مسکن از زبان عضو کانون انبوه سازان

یک کارشناس بازار مسکن با اشاره به کاهش ارزش پول ملی، رشد قیمت مصالح ساختمانی به خصوص آهن آلات و افزایش حدود 40 درصدی آن، افزایش قیمت مسکن در امسال را محتمل دانست.

14 فروردین 1399

خبرنگاران ونزوئلا توطئه مشترک آمریکا، برزیل و کلمبیا علیه کاراکاس را محکوم کرد

تهران-خبرنگاران- وزیر امور خارجه ونزوئلا تهدیدات جدید سازماندهی شده توسط آمریکا، برزیل و کلمبیا مبنی بر تشدید محاصره و تحریم ها علیه کاراکاس را محکوم کرد.

5 فروردین 1399

گشت و گذار: نروژ ، سرزمین پریان

باید پذیرفت که شگفتی های این جهان بی خاتمه است. در هر گوشه آن، مناظری زیبا و نفسگیر، همچون تابلوهای نقاشی باشکوه، گسترده شده اند. این مناظر در انحصار هیچ کشور یا منطقه خاصی نیست. طبیعت قلم جادویی خود را به دست گرفته و به هر گوشه این کره خاکی، نقشی باشکوه...

5 فروردین 1399

شاخص سهام از محدوده قرمز به قله جدید بازگشت؛ راز صعود افسارگسیخته بورس تهران

خبرنگاران : بورس اوراق بهادار تهران که در دقایق ابتدایی معاملات روز گذشته، فرایند ابتدای هفته را در پیش گرفته و با افت حدود 3600 واحدی، به میانه کانال 422 هزار واحد سقوط نموده بود، در ادامه تغییر جهت داد و بیش از 5600 واحد از کف روزانه خود فاصله گرفت....

2 فروردین 1399

هزینه های سربار حوادث ترافیکی برای سلامت

رییس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با اشاره به هزینه های سربار حوادث ترافیکی برای نظام سلامت، گفت: از ابتدای سال 98 تا کنون بیش از 3400 مصدوم سوانح ترافیکی از سوی اورژانس تهران به این مجتمع ارجاع داده شده اند و درصد بالایی از قربانیان سوانح ترافیکی را...

29 اسفند 1398

مایکل دل، چهل و پنجمین پولدار دنیا با ثروت 4، 18 میلیارد دلار

مایکل دل در روز سوم ماه می سال 1984 شرکت دل را بنیان گذاشت و فعالیت این شرکت در ابتدا تولید کامپیوترهای شخصی بود. شرکت دل به تدریج فعالیت خود را توسعه داده و به یکی از مهمترین عناصر عرصه فناوری اطلاعات تبدیل شد. مایکل دل یکی از نوآوران عرصه تولید کامپیوترهای...

28 اسفند 1398

هیئت تجاری چین از شهرک صنعتی بهشهر بازدید کرد

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی مازندران، از بازدید هیئت تجاری و سرمایه گذاران چین، همزمان با 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک، از شهرک صنعتی بهشهر اطلاع داد.

27 اسفند 1398

500 هزار تومان سقف برداشت خودپرداز های بانک ملی

برای فراهم کردن رفاه هر چه بیشتر مردم در روز های پایانی سال،برداشت از دستگاه های خودپرداز بانک ملی به پنج میلیون ریال افزایش یافت.

25 اسفند 1398

برخورداری از بهترین درمان ها در جراحی های دهان، فک و صورت

شعار هیجدهمین کنگره انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران جراحی با کمترین عوارض است بنابراین با توجه به این شعار بیشتر به روش های نوین کمتر تهاجمی، تکنولوژی های جدید و موارد مرتبط توجه خواهد شد.

22 اسفند 1398

صادرات نفت ایران به چین 19.5 درصد افزایش یافت

گمرک چین اعلام نمود واردات نفت این کشور از ایران در ماه می در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 19.5 درصد افزایش یافت و به 619 هزار و 300 بشکه در روز رسید.

21 اسفند 1398

خبرنگاران صدای ضعیف یقه آبی های قزوین در خانه ملت

قزوین - خبرنگاران - تشکلات و فعالان کارگری قزوین از کاهش انعکاس مسائل و معضلات کارگران به عنوان یقه آبی های جامعه در مجلس شورای اسلامی ابراز گله مندی نموده و معتقدند که صدای مطالبات آنها در خانه ملت بسیار ضعیف است.

20 اسفند 1398

وابستگی دارویی کشور با تولید 130 داروی مهم رفع می شود

رئیس گروه تولید، تجاری سازی و بازار ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی گفت: با تولید 130 داروی مهم و حیاتی در کشور وابستگی ایران در واردات رفع می شود.

17 اسفند 1398

خبرنگاران دهکده روستایی تیرجرد ابرکوه ، برای گردشگری و کشاورزی مناسب است

یزد - خبرنگاران- رییس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد گفت: مجموعه دهکده تاریخی تیرجرد ابرکوه با 160 هکتار مساحت، علاوه بر امور تولیدی، برای فعالیت های صنعت گردشگری نیز مناسب است.

17 اسفند 1398

عمران زاده: از فروش آپارتمان فتح الله زاده سود خوبی کردم، دست او درد نکند

خبرنگاران: مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: آپارتمان فتح الله زاده را به قیمت مناسبی فروختم و سودی زیادی هم از فروش آن نصیب من شد.

17 اسفند 1398
تعداد: (226)