کسب و کار

تور دبی: شیخ اماراتی که زنان زیبا او را سوژه کردند

فرارو- شغل رسمی او، رئیس هئیت مدیره درگاه سرمایه گذاری امارات است که تا به امروز پروژه هایی به ارزش ده ها میلیارد دلار اجرا نموده است. اما به نظر می رسد که علاوه بر فعالیت های مالی، به هنر و موسیقی، بخصوص هنرمندان زیباروی، هم علاقه وافری دارد. به مناسبت...

19 شهریور 1400

قیمت خودروهای خارجی ، سایپا و ایران خودرو

گزارش های بازار خودرو، از کاهش نسبی قیمت برخی از خودروها خبر می دهد. در ادامه جدول قیمت خودروهای خارجی ، سایپا و ایران خودرو آمده است.

13 شهریور 1400

جاذبه های گردشگری شهر زیبای تبریز

تبریز که به شهر اولین ها معروف است از جاذبه های گردشگری فراوانی برخوردار است که این شهر را به یکی از قطب های گردشگری ایران تبدیل نموده است، جاذبه های گردشگری تبریز بسیار متنوع است، شهر تبریز در طول تاریخ ایران یک شهر مهم محسوب می شده است و وقایع و اتفاقی...

10 شهریور 1400

قانون جهش فراوری راهی برای حمایت بیشتر از شرکت های دانش بنیان

رئیس مرکز فناوری راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تصویب لایحه جهش فراوری شرکت های دانش بنیان را عاملی برای پشتیبانی هرچه بیشتر از این نوع شرکت ها دانست.

7 شهریور 1400

در چه صورتی مقرری بیمه بیکاری قطع می گردد

یک کارشناس حوزه روابط کار و کارگری درباره مقرری بیمه بیکاری توضیحاتی داد.

6 شهریور 1400

ضرورت تخصیص اعتبار برای ساماندهی تپه ازبکی

سرپرست معاونت میراث فرهنگی البرز گفت: سال جاری برای کاخ مروارید 250 میلیون تومان در نظر گرفته شده بود که فکر نمی کنم آن هم تخصیص یافته است.

4 شهریور 1400

مرغ به قیمت وزیر جهاد کشاورزی؛ 40 هزار تومان

بعد از گذشت حدود 5 ماه از تشکیل قرارگاه مرغ، همچنان مرغ در بازار با نرخ های مختلفی به دست مصرف کنندگان می رسد.

31 مرداد 1400

بیماری عفونی شایعی که در سایه کرونا فراموش شده است

به نقل از مدیکال اکسپرس، بر اساس یافته های تحقیق جدیدی که از طریق یکی از اعضای هیئت علمی بهداشت عمومی کالج هادسون و همکارانش در دانمارک اجرا شده است عفونت کمپیلوباکتر یکی از شایع ترین بیماری های منتقله از طریق غذا و تماس جنسی است.

24 مرداد 1400

توسعه پورسانت دادن به راهنماهای گردشگری، پس از صنایع دستی نوبت به موزه ها رسید

پرداخت پورسانت به راهنمایان گردشگری پیش از این در حوزه صنایع دستی جنجال ساز شده بود. موضوع به قدری توسعه پیدا کرد که صدای گردشگران خارجی را در آورد و بسیاری در سفرنامه ها و نظرهای خود درباره سفر ایران به این موضوع پرداختند. بعضی کشورها هم در راهنماهای...

19 مرداد 1400

انتها حواشی واردات کامیون های کارکرده

پایان بعد از اختلاف نظر هایی که در رابطه با جریان ترخیص کامیون های حداکثر سه سال کارکرده دپو در گمرک وجود داشت، طبق مذاکرات اجرا شده بین گمرک ایران و وزارت راه و شهرسازی در رابطه با نحوه ترخیص آن به توافق رسیدند.

14 مرداد 1400

آقارضا عکاس باشی و نخستین تصاویر حرم رضوی

154 سال قبل، نخستین عکاس ایرانی حرم مطهر توانست پس از عکس گرفتن از حاج ملاهادی سبزواری به مشهد بیاید و از اماکن متبرکه عکس برداری کند

10 مرداد 1400

میلیون ها دلار برای کشیدن نقاشی خانه ای در کالیفرنیا

یکی از نقاشی های دیوید هاکنی در حراجی پیش رو فیلیپس میلیون ها دلار به مزایده گذاشته می شود.

9 مرداد 1400

توانمندی جامعه امداد استان در همه زمینه ها

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه امداد استان در همه زمینه ها توانمند بوده است.

8 مرداد 1400

اشتغال زایی با افتتاح برج فناوری کرمانشاه توسعه می یابد

رییس جهاد دانشگاهی گفت: پروژه برج پارک علم و فناوری و کارخانه نوآوری استان کرمانشاه با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به وسیله جهاد دانشگاهی و استانداری کرمانشاه طراحی و اجرا شد.

3 مرداد 1400

شروع فروش فوق العاده 4 محصول زامیاد از شنبه

به گزارش خبرنگاران، فروش فوق العاده و پیش فروش یک ساله چهار محصول شرکت زامیاد که شامل نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دوگانه سوز آپشنال، نیسان دیزل و پادرا پلاس می گردد، از روز شنبه (29 خرداد) کلید می خورد.

31 تیر 1400

عملیات اجرایی هفت طرح گردشگری در چهارمحال و بختیاری شروع شد

معاون گردشگری، سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: عملیات اجرایی هفت طرح گردشگری در این استان شروع شد.

24 تیر 1400

بهره برداری از طرح های مهم ملی با حضور روحانی

خبرنگاران : طرح انتقال، ذخیره و صادرات اسیدسولفوریک در کرمان و بندرعباس، طرح آهک پخته و هیدراته در اهر و طرح گندله سازی شرکت آهن اسفنجی اردکان، دیگر طرح هایی است که روز پنجشنبه بهره برداری از آنها آغاز شد.

23 تیر 1400

6 کتاب مجذوب نماینده که به رشد شخصیت و تخیل کودک یاری می نمایند

فکر کودک مانند بوم سفیدی است که آماده دریافت هر کلمه و واژه ای است و چه خوب که این بوم را با دنیای کتاب و کلماتی مفید پر کنیم. بچه ها با شنیدن و خواندن کتاب به درک عمیق تری از دنیا پیرامون شان می رسند. خواندن کتاب، بیشتر از هر رسانه دیگری به بچه ها یاری می...

22 تیر 1400

جزئیات همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 1400

به گزارش خبرنگاران، چندی قبل سازمان برنامه و بودجه اعلام نمود رسیدگی و تدوین لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان در این سازمان نهایی شده است و بعد از ارسال لایحه به دولت هم اکنون بررسی این لایحه پیشنهادی در دستورکار کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک...

21 تیر 1400

دپوی 850 هزار تنی انواع روغن در گمرک و بنادر

به گزارش خبرنگاران، اواخر اردیبهشت ماه خبرهایی در رابطه با افزایش قیمت روغن منتشر شد و نشان داد که طی تصمیم وزارت صمت، قیمت این محصول بین 30 تا 35 درصد افزایش خواهد یافت.

17 تیر 1400
تعداد: (221)