مردی که از 10 سال پیش دست خود را بالا نگه داشته است!

به گزارش آخرین خبر، ویدئویی از مردی هندی که 10 سال است دست خود را پایین نیاورده است، جنجال گسترده ای را در شبکه های اجتماعی به راه انداخته است.

مردی که از 10 سال پیش دست خود را بالا نگه داشته است!

به گزارش خبرنگاران، این مرد ادعا می کند که این کار را به احترام پروردگارش انجام می دهد و اضافه نمود: من قصد دارم دستم را تا آخر عمرم در این راه نگه دارم. وی مدعی است این کار را انجام داده تا خدا به او توجه کند.

وی می گوید که دستش حتی در هنگام خواب برای او مسئله ای ایجاد نمی کند و دیگر آن را احساس نمی کند و از دست دیگرش برای انجام کار های عادی خود استفاده می کند.

رفتار این هندی باعث تمسخر و حمایت از او در شبکه های اجتماعی شده است. یکی از کاربران نوشت: من نمی توانم دستم را بلند کنم و یک ساعت بالا نگه دارم، حتی اگر به من پول بدهی. دیگری نوشت: دیروز 10 دقیقه دویدم و به نظرم 10 سال بود. شخص دیگری به شوخی گفت: وقتی دندان هایم را مسواک می زنم شانه ام خسته می شود.

با این حال این مرد که نامش ذکر نشده رکوردار بالا نگه داشتن دستش در جهان نیست. یک مرد هندی که عمار بهاراتی نام دارد در سال 1973 تصمیم گرفت زندگی خود را وقف خدای هندو (شیوا) کند. او برای اثبات فداکاری خود، دست راست خود را بلند کرد و از آن زمان تا به امروز آن را پایین نیاورده است.

عمار بهاراتی مردی متاهل با سه فرزند است که تا سال 1973 در یک بانک محلی کوچک کار می کرد و از آن زمان تصمیم گرفت که زندگی فروتنانه خود را برای صلح جهانی رها کرده و هدفمند خود را وقف خدای هندو کند.

کارشناسان به بهاراتی نسبت به پایین آوردن ناگهانی دست خود پس از این مدت هشدار دادند و خاطرنشان کردند: در صورت تلاش ممکن است باعث آسیب دائمی به اعصاب و گردش خون شود.

عمار بهاراتی 45 سال است که دستش را بالا نگه داشته است

منبع: فرارو
انتشار: 6 مهر 1401 بروزرسانی: 6 مهر 1401 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 2199

به "مردی که از 10 سال پیش دست خود را بالا نگه داشته است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردی که از 10 سال پیش دست خود را بالا نگه داشته است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید