یخچال فریزر های 50 میلیونی بازار

به گزارش آخرین خبر، خبرنگاران- قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی به 250 میلیون تومان رسیده، اما در بازار پنج مدل با 50 میلیون تومان قابل خریداری هستند. یخچال فریزر های ساید بای سایدی که محصول برند های اسنوا، دوو و بکو محسوب می شوند و سیستم یخساز اتوماتیک و آبسردکن، در سوم یا همان هوم بار، سیستم سرمایش سریع، موتور اینورتر خطی، بوزدایی، سامانه اتوماتیک بسته شدن در و محفظه مخصوص نگهداری گوشت مهمترین امکانات آن ها محسوب می شود.

یخچال فریزر های 50 میلیونی بازار

یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا؛ 51 میلیون تومان

یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل 3350GW یکی از محصولات بازار با قیمت تقریبی 50 میلیون تومان است. در سایت اسنوا به تازه ماندن مواد غذایی در این یخچال تاکید ویژه ای شده است. سیستم سرمایش هوشمند و بازتابش سرما کار تازه ماندن مواد غذایی را در این یخجال انجام می دهند و با استفاده از سیستم chiller zone گوشت تا زمان مصرف در دما چهار درجه قرار می گیرد. صفحه نمایش لمسی LED، رتبه انرژی A+ و فیلتر تصفیه آب با قابلیت اتصال به آب شهری از دیگر قابلیت های یخچال 3350GW اسنوا محسوب می شود. از نظر ظاهری باید اضافه کنیم، ارتفاع این یخچال به یک متر و 80 سانتی متر می رسد و گنجایش کل آن 771 لیتر است و سهم فریزر از این حجم 277 لیتر خواهد بود. یخچال فریزر ساید بای ساید 3350GW اسنوا در رنگ سفید متالیک عرضه شده است.

یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو؛ 51 میلیون تومان

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل 0036MW را تقریبا 51 میلیون تومان می فروشند. به این تریب این مدل را باید جزو یخچال فریزر های 50 میلیونی بازار بدانیم. سیستم سرمایش هوشمند یکی از مهمترین قابلیت های این مدل بوده است و با مجهز شدن به سنسور های کنترل دمایی شرایط داخل و بیرون یخچال معین می شود و این اطلاعات به سامانه کنترل دیجیتال انتقال داده می شود. کمپرسور اینورتر دیجیتال، حالت ذخیره انرژی هوشمند و فناوری کاهش مصرف انرژی را باید بخشی از امکانات یخچال 0036MW معرفی کنیم. وزن این یخچال به 115 کیلوگرم می رسد و ارتفاع آن تقریبا یک متر و 80 سانتیمتر است. نمودار مصرف انرژی A+ را نشان می دهد و گنجایش کل یخچال 771 لیتر است که سهم فریزر به 277 لیتر می رسد.

یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا؛ 50.5 میلیون تومان

یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل 3350SS حدود 50 میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد. یعنی ارزش این مدل نسبت به یخچال فریزر 3350GW تقریبا 500 هزار تومان کمتر است. سیستم سرمایش هوشمند، بازتابش سرما و chiller zone در این مدل دیده می شود و کمپرسور اینورتر دیجیتال و سنسور هوشمند تشخیص دما نیز از دیگر امکانات ویژه یخچال فریزر اسنوا مدل 3350SS است. از لحاظ ظاهری با یک یخچال یک متر و 80 سانتیمتری طرف هستیم که گنجایش کل آن 771 لیتر است. یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل 3350SS با رنگ استیل در بازار حضور دارد و روی در آن صفحه نمایش لمسی LED دیده می شود. یخساز اتوماتیک، فیلتر تصفیه آب و بار خانگی یا همان در سوم را هم باید از دیگر قابلیت های این یخچال بدانیم.

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو؛ 48 میلیون تومان

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل 0034MW کمتر از 50 میلیون تومان فروخته می شود. قیمت این یخچال در حال حاضر 48 میلیون تومان است و می توانیم آن را در فهرستمان قرار بدهیم. حفظ تازگی مواد غذایی با تکنولوژی دیجیتال، سامانه کنترل سرمایش، در سوم و محفظه مخصوص گوشت از قابلیت های این یخچال 48 میلیونی است. در این یخچال دسترسی به نوشیدنی های خنک با استفاده از یخساز و آبسردکن متصل به آب شهر وجود دارد و سامانه اتوماتیک بسته شدن در و کمپرسور اینورتر دیجیتال نوسان دما داخل یخچال را به حداقل می رساند. نمایشگر لمسی LED، رنگ های استیل و سفید متالیک، ارتفاع یک متر و 80 سانتیمتر معینات ظاهری یخچال فریزر 0034MW دوو هستند و رده مصرف انرژی آن +A است.

یخچال فریزر ساید بای ساید بکو؛ 47.5 میلیون تومان

یخچال فریزر ساید بای ساید بکو مدل GNE162423ZE در حال حاضر 47 میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد. یخچالی که ارتفاع آن یک متر و 178 سانتیمتر است و 115 کیلوگرم وزن دارد. سیستم یون گارد از انتقال بو بین یخچال و فریزر و مواد غذایی جلوگیری می کند و کشو مخصوصی برای نگهداری دو هفته ای از مواد غذایی در این یخچال تعبیه شده است. نمایشگر لمسی LED، گنجایش 630 لیتر و نمودار مصرف انرژی A+ از ویژگی های یخچال فریزر ساید بای ساید بکو مدل GNE1262423ZE است و با رنگ استیل در بازار فروخته می شود.

منبع: فرارو
انتشار: 1 اسفند 1400 بروزرسانی: 1 اسفند 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 2020

به "یخچال فریزر های 50 میلیونی بازار" امتیاز دهید

1 کاربر به "یخچال فریزر های 50 میلیونی بازار" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یخچال فریزر های 50 میلیونی بازار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید