تکواندو

خبرنگاران حدود 2 هزار بانوی تکواندوکار در سیستان و بلوچستان وجود دارد

زاهدان- خبرنگاران- مدیرکل دفتر بانوان و امورخانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر یکهزارو 800 بانوی تکواندو کار سازمان یافته در این استان مشغول به فعالیت هستند که این امر می طلبد تا مسوولان نگاه ویژه تری نسبت به بانوان ورزشکار داشته باشند....

21 آبان 1399

اردوی تیم ملی تکواندو مردان کشورمان به انتها رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با اعلام سازمان تیم های ملی اردوی مردان ملی پوش تکواندو کشورمان در سال 98، امروز (آدینه - 23 اسفندماه) به سرانجام رسید و آغاز مرحله جدید در سال آینده نیز متعاقباً اعلام می گردد.

12 اردیبهشت 1399

علی نژاد: یک طلای ووشوی ایران در بازی های آسیایی 2018 از دست رفت، تا انتها سال منتظر مربیان چینی می مانیم

رئیس فدراسیون ووشو تاکید نمود با تصمیمات شورای المپیک آسیا یک مدال طلای ووشو ایران در بازی های آسیایی 2018 اندونزی از دست رفت.

19 آبان 1398

صید طلا از پنچاک سیلات به شیوه اندونزیایی ها، ایران چهارم می گردد؟

مجله مهر: نمی دانیم تا به حال نام پنچاک سیلات یا Pencak Silat را شنیده اید یا نه؟ اصلا تلفظ کردن آن هم سخت است، چه برسد به اینکه بخواهیم فکر کنیم اصلا به چیزی گفته می گردد؛ اما فعلا می دانیم که پنچاک سیلات حوضچه ای شده که اندونزی از آن طلا صید می نماید تا رتبه...

19 مهر 1398

پومسه روهای ملی پوش به اندونزی می روند

خبرنگاران: تیم ملی پومسه کشورمان به منظور حضور دردومین دوره رقابت های قهرمانی آسیا فردا راهی جاکارتا می گردد.

23 شهریور 1398

ولی نژاد و اشکوریان در تکواندو طلا کسب کردند

به گزارش خبرنگاران، در ادامه رقابتهای تکواندو در سومین دوره بازی های المپیک جوانان 2018 که با حضور با حضور 100 تکواندوکار از 56 کشور به میزبانی آرژانتین در بوینس آیرس جریان دارد بامداد امروز دو عضو تیم اعزامی کشورمان موفق به کسب مدال طلا شدند.

28 بهمن 1397