ارتباط کرمان موتور و دانشگاه علم و صنعت ، شعار یا گامی مثبت

به گزارش آخرین خبر، ارتباط کرمان موتور و دانشگاه علم و صنعت امروز در نخستین نشست KITO NEXT در قالب تفاهم نامه همکاری بین این شرکت و پارک علم و فناوری دانشگاه امضا شد. در این رویداد نقشه راه محصولات نو کرمان موتور نیز تشریح شد.

ارتباط کرمان موتور و دانشگاه علم و صنعت ، شعار یا گامی مثبت

بنر رویداد KITO NEXT در راستای ارتباط کرمان موتور و دانشگاه علم و صنعت

بیت ران - رضا نوروزی: در دانشگاه علم و صنعت ایران نخستین نشست کرمان موتور برای تشریح فرایند توسعه محصولات خود برگزار گردید. در این رویداد علاوه بر امضای تفاهم نامه با دانشگاه، معرفی JAC J4 فیس لیفت به عنوان اولین محصول کرمان موتور هم انجام شد.

این همکاری در قالب استقرار شرکت های فناور برای توسعه محصول شرکت کرمان موتور، در ناحیه پارک علم و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران است. در این همکاری شرکت ها در ساختمان های مرتبط با پارک علم و فناوری مستقر شده و علاوه بر استفاده از مزایای شرکت های فناور، به تحقیق و توسعه پروژه های کرمان موتور می پردازند.

استقرار شرکت ها در پارک علم و فناوری مزایایی همانند ارائه فضای دفترکار، ارائه معافیت های مالیاتی و بیمه ای، اعطای وام های کم بهره و مزایایی از این دست دارد. معمولا این شرکت ها به وسیله دانشجویان مقاطع ارشد و دکترا و اساتید دانشگاه تشکیل می گردد. در جهان این نوع ارتباط راهبرد توسعه دانشگاه های نسل سوم است و باعث افزایش کیفیت آموزشی دانشگاهی می گردد.

امضا تفاهم نامه ارتباط کرمان موتور و دانشگاه علم و صنعت

در این نشست سخنرانان زیادی حضور داشتند. این سخنرانان ریاست دانشگاه، معاونت پارک علم و فناوری، معاونت دفتر صنایع وزارت صمت، معاونت فناوری ریاست جمهوری و مدیرعامل کرمان موتور بودند. محور این سخنرانی ها توسعه صنعت خودرو کشور و لزوم همکاری صنعت و دانشگاه و شعارهایی از این دست بود. بعلاوه به موضوعاتی همانند برندسازی، توسعه سبد محصولات، افزایش حجم فراوری، توسعه قطعه سازی و افزایش صادارات نیز اشاره شد. موضوعاتی که بیش از سی سال در حال تکرار است و نتیجه آن برای تمام جامعه قابل لمس است.

اسکای ول خودرو برقی کرمان خودرو معرفی گردید/ یک چینی ناشناخته اما گران تر از تسلا!

اسکای ول ET5 شاسی بلند برقی کرمان موتور با 1 ستاره ایمنی

اسکای ول ET5 فیس لیفت با پیمایش 620 کیلومتری به ترکیه رسید

منبع: بیت ران
انتشار: 15 آبان 1402 بروزرسانی: 15 آبان 1402 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 2353

به "ارتباط کرمان موتور و دانشگاه علم و صنعت ، شعار یا گامی مثبت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتباط کرمان موتور و دانشگاه علم و صنعت ، شعار یا گامی مثبت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید