بیرانوند: ثبت پرتاب دستم در کتاب گینس، یک رکورد ملی است

به گزارش آخرین خبر، دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان درباره ثبت پرتاب دستش در کتاب گینس توضیحاتی را بیان نمود.

بیرانوند: ثبت پرتاب دستم در کتاب گینس، یک رکورد ملی است

علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم ملی فوتبال در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره ثبت پرتاب توپش در کتاب گینس گفت: خیلی خوشحالم و اتفاق بزرگی در زندگی ورزشی ام رخ داد. از مردم کشورمان تشکر می کنم که انرژی مثبتی به من دادند. به هر حال این رکورد، ملی محسوب می گردد؛ چرا که در یکی از بازی های تیم ملی فوتبال پرتاب بلندی داشتم.

بیرانوند به خاطر پرتاب دست 61 متر و 66 سانتی متری خود در بازی بین تیم های ایران و کره جنوبی در تاریخ 11 اکتبر 2016 (20 مهر 1395) در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه، گواهینامه مربوط به این رکورد را از مسئولان گینس دریافت کرد.

دروازه بان ملی پوش کشورمان گفت: این رکورد را تقدیم مردم می کنم؛ چون هر پرتاب توپی که می کردم، مردم انرژی مثبت به من می دادند و قدرت به دست هایم دادند تا چنین اتفاقی رخ بدهد. آرزوی هر ورزشکار و فوتبالیستی است که بتواند یک روزی رکوردی در کتاب گینس به نامش ثبت گردد و این اتفاق برای من اتفاق افتاده است. البته این رکورد برای من نیست و برای مردم عزیزم است؛ چون اتفاق ملی محسوب می گردد.

او گفت: زمانی که اولین پرتاب دست بلند را انجام دادم، خیلی از سوی مردم حمایت شدم و اگر آن ها آن قدر از من تعریف و تمجید نمی کردند، شاید این اتفاق برای من رخ نمی داد. شاید اصلا علیرضا بیرانوند از این پرتاب دست ها استفاده نمی کرد تا روزی این رکورد در کتاب گینس ثبت گردد. این اتفاق بزرگی است و هیچ وقت فراموش نمی کنم.

منبع: فرارو
انتشار: 5 بهمن 1400 بروزرسانی: 5 بهمن 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1992

به "بیرانوند: ثبت پرتاب دستم در کتاب گینس، یک رکورد ملی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: ثبت پرتاب دستم در کتاب گینس، یک رکورد ملی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید