تعبیر خواب حرف زدن با مرده (صحبت با مرده)

به گزارش آخرین خبر، در ادامه این مقاله با تعبیر خواب حرف زدن با مرده، تعبیر خواب صحبت کردن با مرده، تعبیر خواب همنشینی با مرده و تعبیر خواب حرف زدن با ارواح با شما خواهیم بود.

تعبیر خواب حرف زدن با مرده (صحبت با مرده)

خواب ها میتوانند نشانگر حال درونی ما باشند و یا ما را از رویدادهایی در آینده باخبر سازند.

تعبیر خواب حرف زدن با مرده

محمد بن سیرین:

  • اگر بیند که مردگان وی را بشارت دادند و با او سخن گفتند، دلیل که حال او نزد حق تعالی نیکو بود. اگر با وی سخنان ناخوش گفتند به خلاف این بود.
  • اگر کسی مرده را دید و از او پرسید که تو مرده بود او گوید که من زنده ام، دلیل که احوال مرده در آن دنیا مرده در آن نیکو بود و حق از وی شاد بود.
  • اگر دید مرده از خانواده او با وی مناظره کرد یا روی از وی بگردانید، دلیل است وصیتی که نموده بود به جای نیاورده باشد.

مطیعی تهرانی: اگر مرده شما را دعوت کند و شما همراه او بروید خوب نیست.

یوسف نبی علیه السلام گوید:

  • دیدن صحبت با مردگان نیکو باشد
  • دیدن سلام کردن به مرده شادی بود

تعبیر خواب مرده تصویر رفتگانی است که می شناختید. بیشتر رویاهایی که در آن ها مردگان ظاهر می شوند حاصل کوشش ما برای کنار آمدن با خاطرات، احساس گناه، خشم و سایر احساساتی است که در ارتباط با آن ها داشته ایم.

تعبیر خواب صحبت کردن با کودک مرده

اگر در عالم خواب دیدید که با کودک مرده خود صحبت می کردید تعبیرش این است که در ناخودآگاه خود می خواهید که فرزندتان دوباره زنده گردد.

در واقع تماشا خواب حرف زدن با کودک مرده راهی برای مقابله با از دست دادن می باشد که دوست دارید به هر شکلی با آن برخورد کنید. شما هنوز به خاطر این حادثه غمگین هستید و دوست دارید او را دوباره زنده ببینید.

در واقع این خواب نمود واقعیت غم انگیزی است که در زندگی مدام در کنار شماست و راهی برای فرار از آن ندارید.

تعبیر خواب حرف زدن با مرده (معبرین غربی)

اگر در خواب ببینید که شخص مرده ای کوشش می نماید تا نظرتان را برای رفتن به جایی جلب کند چنین رویایی ممکن است نمادی از این واقعیت باشد که شما در کوشش هستید تا با این شخص کنار بیایید و آن را بپذیرید.

به تعبیری دیگر ترس شما از تنها بودن را نشان می دهد.

اگر در خواب شخص مرده ای شما را مجبور به رفتن جایی نموده و شما در مقابل او مقاومت می کنید بدین معناست در هنگام بروز شرایط بحرانی و خطرناک از آن سربلند بیرون خواهید آمد.

این خواب از شما می خواهد قبل از هر گونه عمل یا تصمیم گیری به خوبی به نتایج آن فکر کنید.

اگر در خواب دیدید که با پدر و مادر فوت شده خود حرف می زنید بیانگر این است که در کوشش برای مقابله با از دست دادن آن ها هستید.

تعبیر خواب صحبت کردن با روح

آنلی بیتون:

  • اگر با روحی در خواب صحبت کنید، نشانه آن است که اگر از منطق و عقل سلیم خود پیروی کنید و از مصیبت و شری که در زندگی شماست، جان سالم به در خواهید برد.
  • اگر خواب ببینید روحی با شما صحبت می نماید، علامت آن است که به دست دشمنان می افتید.

از اینکه با تعبیر خواب حرف زدن با مرده همراه ما بودید بسیار سپاسگزاریم. چنانچه رویایی با محتوای حرف زدن با مرده، همنشینی، سلام و احوالپرسی و ... را در خواب مشاهده کردید می توانید برای آگاهی از تفاسیر آن ها در قسمت نظرات ارسال نمایید.

تعبیر خواب نصیحت کردن مرده

اگر در عالم رویا دیدید که مرده شما را نصیحت کرد و یا شما را وادار کرد که کاری را انجام دهید تعبیرش این است که زندگی سختی دارید و در واقع تماشا این خواب هم مشکل شما را دو برابر می نماید. احتمالا بعد از تماشا این خواب بیمار می شوید و یا اتفاق بسیار بدی در زندگی تان خواهد افتاد.

تعبیر خواب حرف زدن با دوست پسر (دوست دختر) مرده

اگر خواب دیدید که با دوست پسر یا دوست دختر مرده خود صحبت می کردید تعبیرش این است که رابطه شما با آن ها بسیار جدی و عاشقانه است. به گفته بعضی معبران این خواب نشان دهنده رابطه شاد و موفقیت آمیز با آن هاست.

خواب حرف زدن با خواهر مرده

اگر خواب دیدید که با خواهر و برادر یا یکی از اقوام مرده خود صحبت می کردید تعبیرش این است که آن ها را بسیار دوست دارید و دلتنگشان هستید و مدام به آن ها فکر میکنید. اگر آن ها هنوز زنده هستند این خواب به آن ها یادآوری میکند که سعی کنید ارتباط خود را با آن ها تقویت کنید و اگر در بین شما نیستند تعبیرش این است روح آن ها به فکر شما هستند و شاید بهتر است که به نام آن ها کارهای نیکی انجام دهید.

انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 24 تیر 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1352

به "تعبیر خواب حرف زدن با مرده (صحبت با مرده)" امتیاز دهید

211 کاربر به "تعبیر خواب حرف زدن با مرده (صحبت با مرده)" امتیاز داده اند | 3.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب حرف زدن با مرده (صحبت با مرده)"

29 دیدگاه

علی 12 مرداد 1400

سلام.در خواب دیدم با رفیق قدیمی ام ک حدودا 4-5 سال پیش مرده صحبت میکردم و در راه خانه با او همراه شدم.و با اگاهی از اینکه او مرده از او سوالات زیر را پرسیدم و جوابهایش را اینجوری گرفتم
+مهدی تو مردی دیگه؟
-اره
+الان جات خوبه؟
-اره
+چند وقت اذییت کردن بخاطر گناهات؟
-یه سال اول سخت بود ولی الان تموم شده
+یه سال؟سال زمینی و یا سال اون دنیا؟
-سال اون دنیا

پاسخ به علی

حسین 28 تیر 1400

سلام دختر عمو درخواب بابای منو میبینه چند ماهیه فوت کردن، در جای خیلی سرسبزی است مادرم براش احسان میده زنده شده میاد میگه من از این احسان نمیتونم بخورم اخه من مریض بودم نمازم مونده ،در همون شب منم خواب دیدم تو همون مکان یکی از اقوام در شهر دیگری فوت کردن بعد از مراجعه به خانه من با پدر فوت شده صحبت کردم که واسه مهمونا احسان بدیم چون از جای دوری با ما اومدن که در قیافه بابا راضی به اینکار نبودن که با صدا کردن عمو با مشورت او راضی به احسان دادنمون شد.

پاسخ به حسین

نازنین 22 تیر 1400

سلام دیروز تشییع جنازه پسر 27ساله فامیلمون بود ازهم خوشمون میومد ولی من چون فامیل بود هیچوقت حاضرنشدم
دیشب ک شب اول قبرش بود اومد به خوابم، تو خواب میخواسم احضارش کنم ک حالشو بپرسم، احضار کردم حالت دراز کشیده با لباس سفید بود، پرسیدم حالشو، گفت خوبم، باز پرسیدم مطمئنی؟؟ گفت آره، بعد منو خواهرش و. دختر خالمو برد واسمون بستنی خرید تو خواب من 2دل بودم بستنی بردارم یا شلوار، دیگ بستنی برداشتم، تعبیرش چیه؟ خواهشا ج بدین، خیلی پشیمونم ک چرا یبااااار باهاش نرفتم بیرون اینهمه میگفت

پاسخ به نازنین

کبری 7 تیر 1400

سلام من خواب دیدم شوهرخواهرم که چندماهی میشه فوت شدن پیش ما در حال صحبت بودن من درخواست گرفتن کاپشن ایشون رو داشتم و ایشون لباس رو از تنشون در اورد و من پوشیدم بعد گریه کنان به اتاق دیگری رفتم ولی تا مادرم منو با لباس ایشون دید سرم داد زد و لباس رو از تنم در اورد.

پاسخ به کبری

zh 7 تیر 1400

سلام .دوبار دارم خواب میبینم که اسمی پسر عموم که سالهاست فوت شده رو تو خواب میگم .یک بار توی خونشون ودرحضور پدر وخواهرش بودم وباردوم تو خونمون که دوتا خواهراش وارد اتاقم شدن ومن وقتی اونا رو دیدم اسم برادر مرده ایشون رو به زبان اوردم تو رو خدا تفسیر خوابم چی هست

پاسخ به zh

مهدیه 5 تیر 1400

سلام، کسی تعبیر این خوابم رو بلده؟ خواب دیدم مادر بزرگم که چندین ساله فوت شده اومد خونمون کنارم نشست، سرتاپا لباسهاش مشکی بود اما مرتب، کف دستمو گرفت گفت عزیزم یه فکری کن برا خودت تو نه ازدواج میکنی نه شاغل میشی!! از این خوابم تا الان 2سال گذشته.

پاسخ به مهدیه

سمانه 5 تیر 1400

سلام من دیشب خواب دیدم با شادی ‌کل کشیدن با دو دوست صمیمی با دسته گل سر قبر مادر شوهرم رفتیم و مادر شوهر سر قبر ایستاده بود پرنده به من خوش آمد گفت ومراسم ختم سر قبر بود تعبیر خواب چی

پاسخ به سمانه

aram 29 خرداد 1400

سلام خواب دیدم پدرم که فوت شده زنده شده و ازش پرسیدم که مادرم کجاست گفت که فوت شده . و من بهش گفتم که شما فوت کردین ولی ایشان این را رد کرد و گفت مادرت فوت شده و من شروع به گریه کردن کردم

پاسخ به aram

علی ابراهیمیان 23 خرداد 1400

سلام من خواب پدرم رو دیدم که چند ماهی فوت شده توی خواب دنبال سند می گشت و قصد داشت وامی برای ساخت خونش بگیره بعدش و از من پرسید آیا سندی دارم به بدهم که من گفتم خیر بعدش دو پیراهنی که به تن داشت را در آورد و گفت با آنها به او وام می دهند من گفتم با اینها وام نمی دهند ول او گفت می دهند و برادر بزرگم در جریان است
این خواب تعبیری دارد؟

پاسخ به علی ابراهیمیان

تارا 18 تیر 1400

برای پدر خیرات بفرستین
خیرات ماندگار البته در حد وسعتون چیری مثله لباس که بارها بشه از آن استفاده کرد.

پاسخ به تارا

علیرضا بهادر 22 خرداد 1400

من خواب دیدم که برادرم که سه هفتس فوت شده ، به من میگفت بیا با ماشین من (ماشین خودش) بروم ، و میگفت ماشین خودت (یعنی ماشین من ) جلوبندیش ضعیفه
کمی به نظرم نگران بود
تابیرش چی میتونه باشه !؟!؟؟؟

پاسخ به علیرضا بهادر

پارسا 5 تیر 1400

سلام . درخواب پدرم را که 5 سالی است فوت شده اند را دیدیم که به مادرم میگفت بیا بیا حاج خانم کنارم بنشین و به من ومادرم میگفت تا یکسال دیگر همگی باهم خواهیم بود . تعبیر این خواب چیست این خواب در شب 12 ذی قعده دیده شده .متشکرم .

پاسخ به پارسا

سهیلا 22 خرداد 1400

سلام خسته نباشید من همسرم دو ماهه فوت شده دوبار خواب دیدم که میخواد بامن حرف بزنه اما من فرار میکنم ازش منو دعوت میکنه به جایی که بریم صحبت کنیم اما من از ترس همراهش نمیرم تعبیرش چیست؟

پاسخ به سهیلا

رضا 4 مرداد 1400

اینکه مرده از ما دعوت میکنه تا به اتفاق جایی بریم و اگر دعوتش رو قبول کنیم و برویم اتفاق خوبی نیست. و بالعکس خنثی هست.
خیرات بدهید.

پاسخ به رضا

وحید 10 خرداد 1400

با سلام من در خواب دیدم با چند نفری که اصلا نمیشناختم ی نفر آقا و چند خانم ی جایی تاریک بودیم و من داشتم با حرف اونا رو میخندوندم و خودمم از ته دل میخندیدم

پاسخ به وحید

مهنازپورحسین 8 خرداد 1400

سلام پدر من که تازگی به رحمت خدا رفته رو یکی از اقوام خواب دیده که در یک جای سرسبز و قشنگی بوده ولی گفته که اینجا فقط آب نیست ولی من مشکل آب ندارم چون دوتا شهید باد به صبح برام آب میاره و دوتا شهید بعد از ظهر لطفاً بگین تعبیر اینکه آب اینجا نیست چیه؟؟

پاسخ به مهنازپورحسین

شاهین 19 مرداد 1400

سلام
تو خواب یکی از اهالی روستا رو دیدم که عصا به دست میگفت بیا تا با هم یه سری به خانه **بزنیم
تعبیر این خواب چیه؟

پاسخ به شاهین

علی 8 خرداد 1400

سلام من خواب دیدم همسایمون که 2ماه پیش فوت کرده بودن بااشاره صدایم میزندمن به سمت اورفتم البته درمسیر منزلمون ایستاده بودن که خونه خودش اونجاس بعد سراغ 3نفرگرفت که من به خوبی نمیشناختم بعدحالش پرسیدم گفت که خوبم .بعدازاون رفتم خونمون ولی اوهمون جا ایستاده بوداین هم بگم که قبل مرگش مریض بود ولی تو خواب که دیدمش سالم وسرحال بود میخواستم ببینم تعبیرش چیه؟

پاسخ به علی

میم 4 خرداد 1400

سلام
من خواب دیدم دختر خالم که تازه فوت شدن از اون دنیا به مادرم زنگ زدن وقتی از مامانم پرسیدم با چه شماره ای زنگ زده بود گفت چهار تا + افتاده
تعبیرش چی میشه؟؟

پاسخ به میم

پریسا 29 اردیبهشت 1400

سلام من طرفای ساعت 6تا 8 صبح بو‌د اگر اشتباه نکنم که خوابه دوستم که تازه فوت کرده بود رو دیدم تو خواب داشتیم باهم حرف میزدیم و می خندیدیم بعد برگشت بمن گفت فردا نوبته توعه...
تعبیره این چیه میشه یکی بگه هم از صب نگرانم

پاسخ به پریسا

سیما 14 اردیبهشت 1400

خواب دوستم رو دیدم که به تازگی فوت شده دزدیده بودنش بعد ازادش کرده بودن ومن بغلش کردم و گریه میکردم و اون هم میگفت ببخشید روز مرگم اذیت شدید منم بهش میگفتم انشالله دیگه بری خونه شوهرت نه بدزدنت

پاسخ به سیما

فاطمه جعفری 12 اردیبهشت 1400

من خواب دیدم پسر همسایمون که فوت کرده کنار من نشسته و من در حال گریه کردن ازش پرسیدم روحت که سرگردون نیست تو خونتون ؟اونم گفت نه
به مادرم نشانش دادم ولی اونو نمیدید
محکم اونو تو بغلم فشار دادم و گریه میگردم

پاسخ به فاطمه جعفری

آفاق 28 فروردین 1400

سلام من همش خواب کسیو میبینم که فوت شده و اون منو نمیشناخت وهمش تو خواب مثل همسر اون مرحوم هستم و همیشه براشون قران میخونم و فاتحه میفرستم

پاسخ به آفاق

محمود کربلائی هادی 14 فروردین 1400

خواب دیدم خواهر فوت شده من به مرخصی آمده و سه روز دیگر باید برود ولی خیلی خوش حال بود و گفت من هم اونجا خواب شماها رو میبینم. تعبیر آن چیست؟

پاسخ به محمود کربلائی هادی

ثمین 26 اسفند 1399

سلام خسته نباشید ببخشید من خواب دیدم با یه جمعی نشستم که همشون مردن و با هم حرف میزنیم حالا بعضی هارو میشناختم بعضی هارم نه ولی میدونستم همشون مردن هیچ کس تو اون جمع تو واقعیت زنده نبود یعنی میدونستم حتی تو خوابی میدیم همشون مردن تعبیر چی میتونه باشه؟

پاسخ به ثمین

مصطفی مختارابادی 17 اسفند 1399

خواب دیدم طابوت مرده را به طرف زمین با ذکر صلوات ایستاده گذاشتند و مرده زنده شد خواهر مرده کنار من بود که مرده زنده شده بود از من پرسید این فلان خواهر من است به مرده گفتم بله در همین صحبت کردن با مرده یکدفعه همه مرده ها و شهدا به یکباره از زیر خاک زنده بلندشدن و دورمن حلقه زدن ویکی از شهدا که من میشناختمش به من گفت که آخرت وجود،دارد ودر باره برادر بزرگش از من سوالی پرسید داشتم جواب میدادم با صدای اذان از خواب پریدم و بیدار شدم تعبیرش چیست ممنون میشم اگر به من جواب بدهید.

پاسخ به مصطفی مختارابادی

محسن 26 خرداد 1400

سلام خواب دیدم عمویم که 40 روز پیش فوت شده بود کنار دیوار ایستاده بود به پیش از رفتم و گفتم سلام عمو مگر شما نمرده بودید و گفتم عمو جان آن دنیا چگونه است عمویم جواب من را ندادعمویم زیاد صحبت نکرد و گفت کمی کار من به مشکل خورده است گفتم عمو چه کار برایت بکنم گفت آیه انا لله و انا الیه راجعون را برایم زیاد بخوان آیاخواب من به خاطر فکر کردن زیاد به عمویم بود من خواب کسانی را که مرده اند زیاد می بینم و در خواب نیز می فهمم که آنها مرده اند

پاسخ به محسن

مهین 3 تیر 1400

من خواب مادرم که فوت کرده رادیدم خیلی سرحال بود موهاشو رنگ کرده بود رنگ حنای بود باهم حرف زدیم امانامفهوم بود اما زیاد خوشحال بود تعبیرش چیه

پاسخ به مهین

هژیر 23 خرداد 1400

سلام
در خواب دیدم بجای کفش کف پایم پوست پیاز قرمز چسبیده شده یکی از پاهام به پوست پیاز چسبیده ولی دیگری کنده میشد
در همین حین با خانمی که فوت کرده بود داشتم دعوا میکردم

پاسخ به هژیر
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید