تعبیر خواب صحبت با مرده (حرف زدن با مرده)

به گزارش آخرین خبر، با تعبیر خواب حرف زدن با مرده، تعبیر خواب صحبت کردن با مرده، تعبیر خواب همنشینی با مرده و تعبیر خواب حرف زدن با ارواح همراه ما باشید.

تعبیر خواب صحبت با مرده (حرف زدن با مرده)

به گفته فروید، شخصیت انسان کوه یخی است که قسمت خودآگاه، تنها نوک آن به حساب می آید و بقیه اش ناخودآگاه است. قسمت عمده ای از ناخودآگاه، در خواب هوشیار می گردد که معمولا روانشناسان برای حل مسائل روحی به آنالیز خواب ها می پردازند. با آنالیز روانشناسی و نظریات اسلامی در رابطه با انواع خواب ها به این موضوع پرداخته است.

تعبیر خواب حرف زدن با مرده

محمد بن سیرین:

  • اگر بیند که مردگان وی را بشارت دادند و با او سخن گفتند، دلیل که حال او نزد حق تعالی نیکو بود. اگر با وی سخنان ناخوش گفتند به خلاف این بود.
  • اگر کسی مرده را دید و از او پرسید که تو مرده بود او گوید که من زنده ام، دلیل که احوال مرده در آن دنیا مرده در آن نیکو بود و حق از وی شاد بود.
  • اگر دید مرده از خانواده او با وی مناظره کرد یا روی از وی بگردانید، دلیل است وصیتی که نموده بود به جای نیاورده باشد.

مطیعی تهرانی: اگر مرده شما را دعوت کند و شما همراه او بروید خوب نیست.

یوسف نبی علیه السلام گوید:

  • دیدن صحبت با مردگان نیکو باشد
  • دیدن سلام کردن به مرده شادی بود

تعبیر خواب مرده تصویر رفتگانی است که می شناختید. بیشتر رویاهایی که در آن ها مردگان ظاهر می شوند حاصل کوشش ما برای کنار آمدن با خاطرات، احساس گناه، خشم و سایر احساساتی است که در ارتباط با آن ها داشته ایم.

تعبیر خواب حرف زدن با مرده (معبرین غربی)

اگر در خواب ببینید که شخص مرده ای کوشش می نماید تا نظرتان را برای رفتن به جایی جلب کند چنین رویایی ممکن است نمادی از این واقعیت باشد که شما در کوشش هستید تا با این شخص کنار بیایید و آن را بپذیرید.

به تعبیری دیگر ترس شما از تنها بودن را نشان می دهد.

اگر در خواب شخص مرده ای شما را مجبور به رفتن جایی نموده و شما در مقابل او مقاومت می کنید بدین معناست در هنگام بروز شرایط بحرانی و خطرناک از آن سربلند بیرون خواهید آمد.

این خواب از شما می خواهد قبل از هر گونه عمل یا تصمیم گیری به خوبی به نتایج آن فکر کنید.

اگر در خواب دیدید که با پدر و مادر فوت شده خود حرف می زنید بیانگر این است که در کوشش برای مقابله با از دست دادن آن ها هستید.

تعبیر خواب صحبت کردن با روح

آنلی بیتون:

  • اگر با روحی در خواب صحبت کنید، نشانه آن است که اگر از منطق و عقل سلیم خود پیروی کنید و از مصیبت و شری که در زندگی شماست، جان سالم به در خواهید برد.
  • اگر خواب ببینید روحی با شما صحبت می نماید، علامت آن است که به دست دشمنان می افتید.

از اینکه با تعبیر خواب حرف زدن با مرده همراه ما بودید بسیار سپاسگزاریم. چنانچه رویایی با محتوای حرف زدن با مرده، همنشینی، سلام و احوالپرسی و ... را در خواب مشاهده کردید می توانید برای آگاهی از تفاسیر آن ها در قسمت نظرات ارسال نمایید.

منبع: ستاره
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1352

به "تعبیر خواب صحبت با مرده (حرف زدن با مرده)" امتیاز دهید

132 کاربر به "تعبیر خواب صحبت با مرده (حرف زدن با مرده)" امتیاز داده اند | 3.6 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب صحبت با مرده (حرف زدن با مرده)"

4 دیدگاه

آفاق 28 فروردین 1400

سلام من همش خواب کسیو میبینم که فوت شده و اون منو نمیشناخت وهمش تو خواب مثل همسر اون مرحوم هستم و همیشه براشون قران میخونم و فاتحه میفرستم

پاسخ به آفاق

محمود کربلائی هادی 14 فروردین 1400

خواب دیدم خواهر فوت شده من به مرخصی آمده و سه روز دیگر باید برود ولی خیلی خوش حال بود و گفت من هم اونجا خواب شماها رو میبینم. تعبیر آن چیست؟

پاسخ به محمود کربلائی هادی

ثمین 26 اسفند 1399

سلام خسته نباشید ببخشید من خواب دیدم با یه جمعی نشستم که همشون مردن و با هم حرف میزنیم حالا بعضی هارو میشناختم بعضی هارم نه ولی میدونستم همشون مردن هیچ کس تو اون جمع تو واقعیت زنده نبود یعنی میدونستم حتی تو خوابی میدیم همشون مردن تعبیر چی میتونه باشه؟

پاسخ به ثمین

مصطفی مختارابادی 17 اسفند 1399

خواب دیدم طابوت مرده را به طرف زمین با ذکر صلوات ایستاده گذاشتند و مرده زنده شد خواهر مرده کنار من بود که مرده زنده شده بود از من پرسید این فلان خواهر من است به مرده گفتم بله در همین صحبت کردن با مرده یکدفعه همه مرده ها و شهدا به یکباره از زیر خاک زنده بلندشدن و دورمن حلقه زدن ویکی از شهدا که من میشناختمش به من گفت که آخرت وجود،دارد ودر باره برادر بزرگش از من سوالی پرسید داشتم جواب میدادم با صدای اذان از خواب پریدم و بیدار شدم تعبیرش چیست ممنون میشم اگر به من جواب بدهید.

پاسخ به مصطفی مختارابادی
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید