فراوری محتوا اولویت نخست ما برای توسعه گردشگری در اردبیل است

سرپرست معاونت گردشگری استان اردبیل گفت: فراوری محتوا اولویت نخست ما برای توسعه گردشگری در استان اردبیل است و در این زمینه بیشترین توجه به مباحث آموزشی خواهد بود.

فراوری محتوا اولویت نخست ما برای توسعه گردشگری در اردبیل است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل، صغری فرشی سرپرست معاونت گردشگری استان امروز دوشنبه 7 آبان 97 در جلسه آنالیز طرح های گردشگری الکترونیک و آموزش توضیح داد: فراوری محتوا اولویت نخست ما برای توسعه گردشگری در استان اردبیل است و در این زمینه بیشترین توجه به مباحث آموزشی خواهد بود.

او گفت: فراوری محتوای مناسب و جذاب برای فعالیت های فضای مجازی و ایجاد اپلیکیشن ها جهت معرفی قابلیت های گردشگری استان دغدغه اصلی ما در این حوزه خواهد بود.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل توضیح داد: فراوری محتوا به ویژه تهیه فیلم و عکس از جاذبه های طبیعی استان در فصول مختلف می تواند در توسعه گردشگری طبیعی اردبیل موثر باشد.

فرشی ادامه داد: اپلیکیشن هایی که توجه به فراوری محتوا دارند می توانند با ارایه جاذبه های گردشگری استان در سطح بین الملل می توانند باعث جذب گردشگران خارجی و در نهایت ارز آوری به کشور شوند.

او اضافه نمود: با توجه به فرابخشی بودن حوزه گردشگری ضروری است در این زمینه تمام دستگاه ها با توجه ویژه به این بخش ما را در تحثث اهداف اولین محور توسعه استان کمک نمایند.

منبع: میراث آریا
انتشار: بروزرسانی: 15 مهر 1398 شناسه مطلب: 232

به "فراوری محتوا اولویت نخست ما برای توسعه گردشگری در اردبیل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری محتوا اولویت نخست ما برای توسعه گردشگری در اردبیل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید