حل معضل بیکاری با تربیت نیروی متخصص در طرح پویش، برای ورود علمی به مسائل صنعت آماده ایم

به گزارش آخرین خبر، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نائین گفت: دانشگاه باید با تربیت نیروی متخصص در قالب طرح پویش، معضل بیکاری را رفع کند.

حل معضل بیکاری با تربیت نیروی متخصص در طرح پویش، برای ورود علمی به مسائل صنعت آماده ایم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرنگاران از نائین، وحیدرضا صیرفیان در حاشیه بازدید از کارخانه کاشی نائین در جلسه ای با حضور علی اقبال مدیرعامل شرکت کاشی نائین اظهار کرد: یکی از معضلات منطقه نرخ بالای بیکاری است. از طرفی در جلسات مختلف، مدیران صنایع از فقدان نیروی متخصص در نائین گله دارند و این مورد دقیقاً نقطه ای بوده که باید دانشگاه ورود پیدا کند و با تربیت نیروی متخصص در قالب طرح پویش، معضل را رفع کند.

وی با تأکید بر آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی برای ورود علمی به مسائل صنایع مطرح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با نگاه واقع بینانه، علمی و به روز شده به دنبال نقش آفرینی مؤثر در شهرستان است و امید دارد که با این فرایند بتواند با محرومیت زدایی از مناطق کمتر توجه شده، برای حل معضلات و مسائل منطقه ای گام بردارد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نائین آمادگی اعضای هیئت علمی این واحد دانشگاهی برای مشارکت در طرح های توسعه، پروژه های تحقیقاتی، تهیه پیوست های علمی و برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت در زمینه های تخصصی و عمومی و روانشناسی را اعلام نمود.

لزوم تداوم ارتباط مؤثر صنعت با دانشگاه

علی اقبال مدیرعامل شرکت کاشی نائین نیز حمایت کامل خود و مجموعه را از همکاری با دانشگاهیان اعلام نمود و گفت: وجود واحد دانشگاهی با قدمت زیاد در مجاورت شهرک صنعتی نائین ظرفیت مناسبی برای واحدهای صنعتی است و ارتباط مؤثر با دانشگاه باید تداوم یابد.

به گزارش خبرنگاران، در این بازدید همه مراحل فراوری کاشی که به صورت تمام اتوماتیک است، برای اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نائین تشریح شد.

4121/4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1278

به "حل معضل بیکاری با تربیت نیروی متخصص در طرح پویش، برای ورود علمی به مسائل صنعت آماده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حل معضل بیکاری با تربیت نیروی متخصص در طرح پویش، برای ورود علمی به مسائل صنعت آماده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید