خبرنگاران امتحانات دانش آموزان مقاطع متوسطه کهگیلویه و بویراحمد غیرحضوری است

به گزارش آخرین خبر، یاسوج- خبرنگاران- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: امتحانات انتها سال دانش آموزان برخی پایه های مقاطع متوسطه اول و دوم این استان با توجه به شیوع بیماری کرونا به صورت غیرحضوری برگزار می شوند.

خبرنگاران امتحانات دانش آموزان مقاطع متوسطه کهگیلویه و بویراحمد غیرحضوری است

هادی زارع پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: دانش آموزان پایه های هفتم و هشتم دوره متوسطه اول و پایه های دهم و یازدهم دوره متوسطه دوم کهگیلویه و بویراحمد مشمول این موضوع می شوند.

وی افزود: برگزاری امتحانات پایان سال دانش آموزان این چهار پایه تحصیلی کهگیلویه و بویراحمد بر عهده معلمان و مدیران مدارس استان است.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: امتحانات پایان سال پایه نهم مقطع متوسطه اول و پایه دوازدهم مقطع متوسطه دوم این استان بر اساس اعلام قبلی به روش حضوری برگزار خواهند شد.

زارع پور مطرح نمود: مبنای ارزشیابی غیرحضوری دانش آموزان پایه های هفتم و هشتم دوره متوسطه اول و پایه های دهم و یازدهم دوره متوسطه دوم کهگیلویه و بویراحمد بر اساس مستندات فعالیت های آموزشی و تربیتی داخل و خارج مدرسه، آموزش های مجازی، نتایج ارزشیابی حضوری و غیرحضوری، ابتکارات و خلاقیت ها و ارزشیابی های تکوینی انجام می شود.

وی ابراز داشت: حضور دانش آموزان تمامی مقاطع تحصیلی کهگیلویه و بویراحمد در مدارس برای رفع اشکال درسی و ارائه خدمات آموزشی لازم به آنها از 27 اردیبهشت ماه 1399 آغاز شده و به صورت اختیاری و داوطلبانه است.

زارع پور گفت: بر اساس دستورالعمل ها باید معلمان و دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد هنگام حضور در مدارس این استان علاوه بر استفاده از ماسک و دستکش اقدام به رعایت فاصله گذاری اجتماعی نیز کنند.

وی گفت: برنامه جبران دروس از سوی مدیران مدارس کهگیلویه و بویراحمد برای آن عده از دانش آموزان استان که امکان استفاده از شبکه شاد یا دیگر فضاهای مجازی را ندارند، اجرا می شود.

افزون بر 161 هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد تحصیل می کنند.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 1060

به "خبرنگاران امتحانات دانش آموزان مقاطع متوسطه کهگیلویه و بویراحمد غیرحضوری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران امتحانات دانش آموزان مقاطع متوسطه کهگیلویه و بویراحمد غیرحضوری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید