سرویس بهداشتی های فناورانه در سان فرانسیسکو

به گزارش آخرین خبر، به زودی طرح سرویس های بهداشتی عمومی با فناوری پیشرفته در سان فرانسیسکو که از آب باران استفاده می نمایند اجرا خواهد شد.

سرویس بهداشتی های فناورانه در سان فرانسیسکو

اداره امور عمومی سانفرانسیسکو (DPW) طرح شرکت SmithGroup را برنده مسابقه طراحی خود برای سرویس های عمومی اعلام نموده است. از مهم ترین ویژگی های این طرح، سازگاری با محیط زیست، سقف سبز، سیستم جمع آوری آب باران و نمای زیبا است.

این طرح که AmeniTREES نام دارد برای حمل و نقل آسان، به صورت قطعات ساخته شده و در محل در کنار یکدیگر قرار می گیرند. هر یک از سرویس های بهداشتی از فولاد خمیده و شیشه ساخته شده و در پشت بام سبز سیستم درختی سبز قرار گرفته است.

برای صرفه جویی در هزینه ها، سرویس ها دارای صفحه نمایش دیجیتالی یکپارچه محافظت شده با شیشه و فلز هستند که می توانند برای تبلیغات مورد استفاده قرار گیرند.

معماران اظهار کردند: ساختارهای جدید در طراحی و سازگاری بیانگر روشی در برطرف نیازهای مختلف جامعه امروز است. توسعه در طراحی این واحدها همراه با ترکیب چمنزارها و درختان بومی منطقه، مجموعه ای متنوع و هماهنگ با محله های مختلف سانفرانسیسکو را فراهم خواهد نمود.

سیستم جمع آوری آب باران برای سازگاری با محیط زیست طراحی شده و برای شست وشوی واحدها، آبیاری پوشش گیاهی یا توالت فرنگی استفاده می گردد تا از آب قابل شرب شهر کمتر استفاده گردد. علاوه بر این، سقف سبز در هر واحد می تواند تنوع زیستی شهر را ارتقا بخشد و با اثر جزیره گرمایی شهری مقابله کند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: anti6.ir شناسه مطلب: 365

به "سرویس بهداشتی های فناورانه در سان فرانسیسکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرویس بهداشتی های فناورانه در سان فرانسیسکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید